şükela:  tümü | bugün
171 entry daha
  • insan şaşırıyor ama şu ana dek yalnızca bir tane olmak üzere tanıdığım insandır. herif manyak gibi kültürlü, atatürk'ün hayatını ortalama bir atatürkçüden çok daha iyi biliyor ve din konusunda özgürlükçü ama akp'ye oy veriyor. gerçekten ilginç. karşıma böyle insan çıksın seve seve beni göt edebilir hakkıdır. ama "tayyibin götünün kılıyık" kişilikleri mümkünse bir köşeye çekilip ölümü beklesinler. sizin oksijenimizi çalmaya hakkınız yok, hatta köşede beklemeyin vazgeçtim bileklerinizi kesin dünya için çok daha faydalı olursunuz. en azından çöp olarak canlı olduğunuzdan daha faydalısınız amk en azından bedeniniz geri dönüştürülecek.

edit: eğitimden kasıt okul okumak değildi. bazı akp'liler iyi okullarda okuyup kendini eğitimli diye tanımlamış da ondan yazma gereği duydum. yok çok fazlayız da bilmem ne bilmem ne. ben kendi kendini eğitmekten bahsediyorum, eğitim sisteminden bağımsız birçok alanda. bu şekilde akp'li olan insan sayısı da ciddiye alınmayacak kadar.
    ayrıca eklemeden edemeyeceğim başlık aktroll turnusolu olmuş. engelleme fırsatı yakalamak çok güzel :)

edit 2: aktroll engellerken bir entry'e rastladım, niye ak parti demiyor muşuz akp diyor muşuz. çünkü ak parti diye bir parti "yok". adalet ve kalkınma partisi var. kısaltması da akp. ak parti diyenler neyin kafasıyla söylüyorlar ben onu merak ediyorum asıl.
  • iyi eğitimli ve biraz düşünebilen ve özgür zihinli her insan zaten ak partiye verir ki oyunu.

yıllardır gerici bir parti olmaktan, özgürlük düşmanı olmaktan kendisini kurtaramayan, tıpış tıpış bana oy vermeye mecbursunuz diyebilen despot, malum partiye oy verecek kadar aklını kiraya vermiş değildir herhalde eğitimli insanlar
  • üst edit: bunların boğaziçili olanlarının alayı mezhepçidir. daha üst seviyesi yoktur zaten. ciddi ciddi harvard'lı birinin akp'ye oy vereceğini düşünmüyorsunuz herhalde.

ruhu bile satılık insandır.

kendini kandırmayı başarmıştır.

teknolojinin nimetlerini hep tayyip'ten bilmiştir.

vatan satarak ulaşılan kısa süreli yalancı refaha kanmıştır.

aslında aptalın tekidir.

bu duruma gelmemizden düz bir çomara göre daha fazla sorumludur.

çıkarı için vatan satmaya her zaman âmâdedir.

kesinlikle kanı bozuktur.

en iyi dansözden daha kıvrak bir karakter(!)e sahiptir.

mezhepçidir. mezhep savaşlarına bayılır.

suriye'de donarak ölen bebeğin vebali boynundadır.

burda olmasa orda elbet yargılanacaktır. iki cihanda eyvahtır.

edit: (bkz: zarrab'ı zindaşti'yi devleti kullanarak kurtarmak)

edit 2: (bkz: allah'ın siyasal islamcıları sevmemesi)
  • oy verirse çıkar sağlayacak ya da oy vermezse zarar görecek insandır.
  • benim. odtü mezunuyum, uzun yıllar yurtdışında yaşadım. ak parti’ye değil erdoğan’a oy veririm. dindar ailede büyümedim. anne baba sekülerspor. ben de dindar değilim.
    en doğrusunu hep siz bilirsiniz öyle mi?
  • bin tane tanıdığım insan türü, bu insanların annesi babası dindar veya dindar gibi gözüken insanlardır. akepeye oy vermezlerse din elden gidiyor diye düşünen bir bilinçaltları vardır onlar bile farkında değildir. sonra gelip sebepler bulmaya çalışırlar bulamazlar genelde alternatifini boklarlar.
  • (bkz: eğitim cehaleti alır eşeklik baki kalır)

güzel dilimizde böyle bir atasözü var çok seviyorum.
  • eğitimli değil ezberlemesini iyi bilen bir insandır. çok da şey etmemek lazım.
  • ogrenim ile egitim kavramlarinin karistirilmasindan dolayi ortaya atilan sanri.
192 entry daha