şükela:  tümü | bugün
 • kendi kızını mal gibi görüyor, el kadarken bir herifin cinsel ihtiyaçlarını karşılasın diye satılacak bir obje kabul ediyordur.

  düşünsene, biri kızının namusuna dil uzatsa, ağzını yüzünü dağıtırsın. adam kızlı erkekli eğlendiler diye namusuna dil uzatıyor, bilmem ne kıyafeti giydi diye uzatıyor, tecavüze uğradı diye uzatıyor... uzatıyor da uzatıyor.

  dillerinden düşmeyen "errrrkek"liklerinde sıkıntı var bu babaların. insan kızının namusuna dil uzattırır mı? uzatana alkış tutar, oy verir mi?

  edit: aklımdaydı ama üşendim derlemedim, heiglot derlemiş: (bkz: #64366558)
 • kızı akp döneminde serbest kalan tecavüzcülerden biri tarafından tecavüze uğradığında, yeni damadıyla kendisine mutluluklar dilediğim babadır.

  devlet yatak odası takımı hediye eder diye düşünüyorum.
 • kürtlerin geriliği, kızlarını mal gibi görmeleri, islamcılıklarındandır. o yüzden "modern" zamanda olanı hariç, kürt kalkışmalarının hepsinde ya dini bir motif vardır, ya da en büyük itici güç dindir. sonuncusu da, yeniden dinci söylemlerle barışmaya başladı.

  akp'yi sevmeyen herkesi kürtçü teröristlerin kardeşi sanarken, "genelleme yapmama" kaygısı taşıyan akp'li davarlar da ilginç.

  yed-i beyza gibi akp'nin kadın ve kız çocuğu düşmanlığı ortadayken ve iradesiyle buna destek olan bir baba figürü, bunu bilmeden yaptı diyemeyeceğimiz için, bu kız babasını eleştirmek, öz kızına düşman olduğunu iddia etmek gayet normaldir. ya ne olacağıdı? kızının geleceğini, özgürlüğünü, bireysel alanını ve haklarını düşünen baba, kadın düşmanına oy mu verir?
 • genelleme yapmayın derken genellemenin dibine vuran genel izleyicileri görmemizi sağlayan baba.

  mesela ben akp seçmeni degilsem. muhalifimdir.
  o zaman pkk destekçisiyimdir.
  kuşkusuz kemalistimdir.
  o zaman aleviyimdir de.
  aaa şuraya bakın ateistim.
  aman tanrım daeş.
  laikçi geldi hanım.
  az fetöcü de değilim hani.
  din düşmanı.
  lan noluyo yahudi oldum.
  darbeci zihniyet.
  bir çapulcu gördüm sanki.
  haydaaa ermeni.
  esed.
  olum çıldıracam faiz lobisi.
  bunlar solcu!
  bari mason olmayaydım.
  cehaapeeee.
  kadın? kız? bilmem!
  statüko.
  kızlı erkekli.
  üst akıl.
  gezizekalılar.
  dış mihraksss.
  ya satılığım ya da kiralık.
  ahır yaptılar.
  bunlaarrr!
  eksik etek.
  bana bir ayyaş çizebilir misin abidin?
  gomünistlerr.
  içimizdeki irlandalılar!
  i got the power!

  edit: aklıma geldikçe ekleyeceğim.
 • (bkz: dizini döver)
 • genellemeler genellikle yanlıştır ama, 15 yıllık iktidarında kemalistlerin yaptığı yasaları tecavüzcünün aleyhine düzenlememiş, aksine her türlü yasal açıklığı tecavüzcülerin lehine (rızası vardı, açık giyinmişti, takım elbiseye iyi hal vs) kullandırmış olan akp tecavüz karşıtıdır değil mi? sonuncu tecavüzcüyle evlendirme girişimini henüz söyledim hadi yine iyisin akkafa. işinize gelince kemalistlerin yaptığı anayasayı delik deşik edin , işinize gelmeyince ''ooooo yasa bu'' deyin. hayat size güzel.
 • abimdir. utanıyorum.
 • kızını mal gibi gören babadır. her gün kadınlar aleyhinde sözler söylenip kararlar çıkarken "yahu benim de kız evladım var" diye düşünmeyen babadır.

  her gün biri tecavüze uğrayıp mağdur edilirken mağdur eden ceza bile almadan işin içinden sıyrılırken "yahu benim de kız evladım var" diye düşünmeyen babadır.

  kıyafetini beğenmedi diye tekme yiyen kıza oh olsun diyen "yahu benim de kız evladım var" diye düşünmeyen babadır.

  başına gelecek her şey ona müstahaktır. ve umarım göz yumduğu her şey de başına gelir.

  şunu da söylemeden geçemeyeceğim; bu yaşananların kızı da erkeği de kalmadı gerçi. artık erkek çocuklarına da tecavüz ediliyor, erkeğin diz kapağının üstü görününce de aklı sekse kayıyor bu zihniyetin. ahlaksızsınız ulan. pissiniz.

  eleştirince de terörist destekçisi ilan edersiniz çünkü aynı zamanda salaksınız.

  dur dur aklıma geldi, kızının başı açıksa eğer baskı yapan hakaret eden kendisi yetmiyormuş gibi komple sülaleyi üstüne salan babadır aynı zamanda. bir de kütüphanede sabahlamak istediğinde kızının üstüne yürümüştür.
 • arka planda akp'ye hizmet eden bir trol'ün kötülediği baba. böyle troller sümeyyeden sağlam maaş alır, sonra sosyalist görünerek akp'ye alttan alta yardım ederler. bunlar şans eseri tartışılan veya düşünülen fikirler değildir üst akıl (hep bu lafı etmek istemiştimdir) bunu söyler, trol gelir burada böyle saçma sapan şeyleri tartışır.

  bunlarda muhtemelen 9 milyon civarında var, etki sahasıyla birlikte 40 milyona yaklaşabilir