şükela:  tümü | bugün
  • kimse kusura bakmasın ben böyle düşünüyorum artık. normalde akp ye oy veren adamla sakin ve mantık çerçevesinde konuşup durumu tartışabilirdim sonuçta hepmiz aynı vatanın çocuklarıyız hepimiz kardeşiz ancak son 10 küsür yıldır akepenin bu ülkeye yaşattığı yolsuzluklar, iç savaşlar, çatışmalar, ötekileştirme politikaları, ekonomik krizler vb.. yüzünden artık illallah diyorum, yeter diyorum, ülkede iyiye giden bir şey yok ve bu hükümet 10 küsür yıldır başımızda buna rağmen bunları göre göre akp ye oy veren net vatan hainidir, türkiye yi sevmiyordur, kötü niyetli veya fazlasıyla cahildir. ayrıca iki de bir fetö diyorlar her bir sike ama anasını siktiğimin fetösünü de bu denli tehlikeli hale getiren de yine bu akepe.. bunları göremeyen adamda ben art niyet ararım, kendi halkına art niyetli olan da vatan hainidir, net.
    siz istediğiniz kadar kendi götünüzü sağlama almak adına akepe ye oy verebilirsiniz ama bir gün akepe de bitecek ve o gün siz hayatta olmasanız bile bugün işlediğiniz suçların hesapları çoluk çocuklarınızdan sorulacak, kaçışınız da yatacak yeriniz de yok sizin..
  • ileride böyle denecek mi acaba ? insan merak etmiyor değil.