*

şükela:  tümü | bugün
  • svihs'in yerini yeter artık vurmayalım gariplere sözünün alacağı eşiktir. doların 6 lira olması mı etin kilosunun 100 lira olması mı yoksa mazotun 10 lira olması mı bilemedim sözlük?
  • (bkz: çalıyorsa benim paramı çalıyor) lafını işitene kadardır.
  • olmayan eşiktir.
    zira adam kendine acımamış hadi onu geç milyonlarca insan acımamış.
    ben neden onlara acıyayım ?
  • itfaiye hortum fiyatına endekslidir.
  • kendime acımaktan fırsat bulduğumda belki.

duyan da beyinsizliklerinin cezasını kendileri çekiyorlar, muhalifler, üzerlerinde robdöşambr, ellerinde viski kadehi ile bunları izleyip kahkaha atıyor sanacak.

edit: yok lan yine acımam, kıraaathanedeki kekler bayat çıksa bile acımam.
  • kendi seçtikleri yöneticileri acımaya başladıklarında geçilecek eşiktir.
    zannetmiyorum ki acısınlar..
    zamanında benzer durumda olan almanya'da bir yönetici şöyle demiş:
    "acımıyorum… tekrar ediyorum, acımıyorum! alman halkı kendi sonunu seçti. bu bazı insanlar için şaşırtıcı olabilir. kendinizi kandırmayın. biz alman halkını hiç bir şeye zorlamadık."
  • çok da şeyimdeydi eşiğidir. dünya liderimizi yedirmeyiz.
  • 24 haziran seçim gecesi atılan silahlar görüldüğünde aşılmış olan eşiktir.

ailemi, sevdiklerimi, eşimi, dostumu ölümle tehdit edenlere acımam mümkün değil. seçim sonuçlarından çok bu koyuyor insana aslında. bu ülke, iyi insanı kötüleştiriyor, kötü olmak zorunda bırakıyor, olmadığınız birine çeviriyor sizi. işte zulüm budur. iyisiniz ve öyle yaşamak istiyorsunuz ama yaşayabilmek için, sevdiklerinizi koruyabilmek için kötüleşmek zorunda kalıyorsunuz. en kötü ihtimalle su veren itfaiyenin durumuna geliyorsunuz. o silahlar atılırken, çelik yelek giymiş çakallar sürüsü sizi tüm bunlarla tehdit ederken, su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim.
  • ne konuştuğunu bilmez insanlara denk geldiğim başlık. arkadaşım akp ye oy vermiş bir insanın neden senin acımana ihtiyacı olsun, veya neden senden aman dilesin ?

ne kadar büyültüyorsunuz kendinizi, siz kimsiniz la ? önce sperm, sonra meme emen bebek, daha sonra da midesinde 2 kg bok taşıyan bir insansın. sırf görüşleri sizden farklı diye neden siz daha üstün olasınız ?

unutmayın çomarlığın partisi yoktur, partiler üstü olun, fanatik olmayın.

tanım: olmaması gereken eşiktir.
  • "olsun! ne olacak? ne güzel ingiliz himayesine gireriz işte." cümlesine kadardır.