şükela:  tümü | bugün
  • şaşırtmamıştır.

(bkz: şanlıurfa)
  • bir adet göt kılı beyanı
  • hz. muhammed (sav)'in ümmeti'nin geldiği hal.

edit: yanlış anlayanlar olmuş

zoraki edit: olum siz gerizekalı mısınız lan? bu cümlenin neyini anlamıyorsunuz? hz. muhammed'in sünnetini yaşayan insanlar değil misiniz? alemlerin rabbi dediğimiz rabbin elçisinin sünneti 'oy vermeyenleri işten atmak' mıydı?
  • oy verilmezse kendilerinin işsiz kalacağını bildikleri için böyle saçmalıklara başvuruyorlar artık. ne kadar çırpınırlarsa çırpınsınlar, 25 haziran'da doğacak olan güneşi engelleyemeyecekler.
  • sen allah mısın da milletin ekmeği ile oynuyorsun diye sorulması gereken şahıstır.
  • hay senin namus borcuna tukureyim dedirten sacma akp'li belediye baskaninin lafi. her seyi oy ugruna yapan zihniyet iste ne beklersin.
  • devletle kabile arasındaki farkı anlamamış birinin beyanı. anayasal suç. oy kullanmak kişinin kendi tercihine bırakılmış bir haktır.
  • "eğer oy vermezlerse onları kadrodan çıkarıp, eskisi gibi işsiz yapmak benim namus borcumdur."

hangi namus?
  • bir adet,
    --- spoiler ---

rte ile uzaya yol yapacak olan bir belediye başkanı içermektedir.
    --- spoiler ---
  • sandığa gitmeyecek en az 10 küskün vatandaşı götürmek, yakın çevremdeki ülkücü, milliyetçi insanlar da dahil meclis seçimlerinde en az 10 vatandaşı hdp'ye oy vermeye ikna etmek de benim boynumun borcu.

meşazını aldım başkanım.