şükela:  tümü | bugün
  • urfa ceylanpınar ilçesi belediye başkanı olan menderes atilla'nın seçim propaganda sürecinde sarf ettiği sözdür.

--- spoiler ---

akp’li belediye başkanı menderes atilla , partisinin bir seçim toplantısında yaptığı konuşmasında, kadrolu işçilerini tehdit ederek “eğer oy vermezlerse onları kadrodan çıkarıp, eskisi gibi işsiz yapmak benim namus borcumdur.” ifadelerini kullandı.
    --- spoiler ---

bu arkadaşların taptıklarına tapmamak, dinlerine inanmamak hayatım boyunca göğsümde taşıyacağım ve benden sonrakilere miras bırakacağım gurur nişanesidir.
  • şaşırtmamıştır.

(bkz: şanlıurfa)
  • bir adet göt kılı beyanı
  • hz. muhammed (sav)'in ümmeti'nin geldiği hal.

edit: yanlış anlayanlar olmuş

zoraki edit: olum siz gerizekalı mısınız lan? bu cümlenin neyini anlamıyorsunuz? hz. muhammed'in sünnetini yaşayan insanlar değil misiniz? alemlerin rabbi dediğimiz rabbin elçisinin sünneti 'oy vermeyenleri işten atmak' mıydı?
  • oy verilmezse kendilerinin işsiz kalacağını bildikleri için böyle saçmalıklara başvuruyorlar artık. ne kadar çırpınırlarsa çırpınsınlar, 25 haziran'da doğacak olan güneşi engelleyemeyecekler.
  • sen allah mısın da milletin ekmeği ile oynuyorsun diye sorulması gereken şahıstır.
  • hay senin namus borcuna tukureyim dedirten sacma akp'li belediye baskaninin lafi. her seyi oy ugruna yapan zihniyet iste ne beklersin.
  • devletle kabile arasındaki farkı anlamamış birinin beyanı. anayasal suç. oy kullanmak kişinin kendi tercihine bırakılmış bir haktır.
  • "eğer oy vermezlerse onları kadrodan çıkarıp, eskisi gibi işsiz yapmak benim namus borcumdur."

hangi namus?
  • bir adet,
    --- spoiler ---

rte ile uzaya yol yapacak olan bir belediye başkanı içermektedir.
    --- spoiler ---