55 entry daha
  • son bir defa daha akp'ye gonul rahatligiyla guvenme durumu. şu zor zamanlarda ülkemizin feraha kavuşması için topyekün birlik olup hep beraber akp'yi desteklemek vatandaslik bilinci olan herkesin yapmasi gereken seydir diye dusunuyorum.

bugun ucretsiz bir sekilde gidip devlet hastanesinde korana asisini yaptirinca ulkeye yapilan hizmetleri bir kez daha anladim. kemal kilicdaroglunun ssg'yi batirdigi donemlerde karneyle ekmek alirdik. doktor bulamazdik, randevu falan zaten hak getire.

akpli degilim ama bu ekonomik darbogazdan kurtulmak icin ak partiden baskasina oy vermek mantikli degil gibi. bastan soyleyeyim okumus bir insan degilim, ekonomiden de siyasetten de cok anlamam ancak 2002 ekonomik krizinden akp doneminde kurtulmustuk. ee su anda ekonomik krizde degil miyiz? adamlar tecrubeliler, ekonomik krizden cikmasini cok iyi biliyorlar. sirf bu yuzden bi seferlik oy verebilirim.

bugun rusya anti avrasyacı ülkeleri tir tir titretiyorsa bu da halkın yüzde 75 oranında putini desteklemesinden dolayıdır. halkın destegini alan bir lider ülkesini uzaya bile çıkarabilir.

şu an ekonomık krizde olmasaydık ben de baska partilere oy verecektim ama akp bu konuda gerçekten tecrübeli. kişi başı yıllık gelirin en fazla oldugu yıllar 2010lu yıllara denk gelıyor. yani akp'nin prime donemleri.

yanlışım varsa söyleyin hemen ikna olayım. ben sadece kendimce çıkarımlar yaptım. tüp kuyruklarında beklediğimiz günleri unutamıyorum. allah bu mıllete bir daha o günleri göstermesin.

apple, tesla, mıcrosoft, amazon gibi dünyayı değiştiren tüm şirketler de akp döneminde büyüdü. şu an bu şirketler olmasa üretim yüzde 20ye inecek. demek ki adamlar global ekonomının gelişmesinin en büyük sebeplerinden birisi. elde somut veriler olmasa böyle düşünmezdim.
  • reis sen misin?
  • heaa verelim de iyice ağzımızsa sıçsın!

tanım: verilmemesi gereken şanş.
  • zaten son bir şansı var. istifa edip ortadan kaybolmak için.

daha sonra şansları olmayabilir.
  • bakınız bu tarz entriylerin 3. satırbaşı hep "akpli degilim ama" ile başlıyor. nasıl bir troll bot sistemi kurmuşlarsa, onların algoritmasında bile değişiklik yapmaya gerek duymamışlar. belirli aralıklarla aynı gönderileri paylaşıp duruyorlar.

tanım; bir bot beyanı.
  • tek basamaklı ıq ya sahip yazar beyanı.
  • 90lı yıllarda karneyle ekmek mi alıyordun?
    sen istediğine ver, siyasal islamcılara ve menfaat milliyetçilerine hiç oy vermedim ve asla oy vermem.
  • hoşt.
  • yine olmazsa birde tüp bebek deneriz
47 entry daha
hesabın var mı? giriş yap