şükela:  tümü | bugün soru sor
  • akp'lilere göre doğru olan önermedir. bu partiyi nerede eleştirseniz hemen ''eeaa gılışdar ssk'yı soymadı mı gardaşım'' diye lafı noktalarlar. anlattığınızda anlayacak bir ümit kırıntısı olsa çabalarsınız ama sonuç alındığı pek görülmemiştir, sanmıyorum.

    bir kez daha açık açık belirtelim o halde, güzel arkadaşım, bal yanaklı akp'li kardeşim, bak şimdi biz hükümeti eleştirdiğimizde bunu chp adına yapmıyoruz, ya da herhangi bir parti adına da yapmıyoruz. turkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak bu bizim en doğal hakkımız. millete etiket koymanın derdinde değil de adaletin peşinde, hakkın peşinde olalım olur mu ?
  • bk arkdşşım snlik bşiey yko çunku siz cheabeliler anckc ve anccak boşşş konşursunuz ;))
    benim atam mustfa kemal deyil o sizn ki kalsbilir benm atam dirilş ertuğrful han cnet mekan abdülhamid han ve kennan imirzalıpludur gılışdar ssekayı soydundua hepniz susdunuz amma taksimde terörüszt eylmelri pekde güzel yapıydunuzz :) 15 temmuz gecsi kuytuk oldu atmler koştunuz erzak almaya biz f16 düşürürekn siz feysbukta ekşide f5e basdınız yalansa yalan deyin ayrcıaa nasl sadce vtandaşımz diysun?? yüzde 50 biz alıyorz kalan yüsde 25 cehape 10 hedape 15 mehape ve diyer partilerr olarak payda yüzz ediyr arkdşım ;)
    snn sençimlerde oy kullnamıyosun ya yaşın yetmiyodrud hatrlamazsın 90lardaki kuyrukları yadaaa anarşst radikal grup üyessin oy kullnamka suçdur.adalet arayan pardinin ismne bakablir bi bakk ya allahrızası için bak kimler tayyip düşmnı hep siyonsitler haçlı birlikleri nne kadar solcu dinsz vrsa hepsi reyise düşman.kimsenn kimsede hakk ı kalmaz raad ol. dha çokkk şey yazlır çizilirte cahile ne dsen boş