şükela:  tümü | bugün
 • facebook'ta paylaştığı ıvır zıvırla akp'yi fütursuzca savunan dayıdır, amcadır, teyze oğludur. hayır o paylaştığı şeyleri önemseyip okumamızı, kalp gözümüzün açılmasını umması ayrı bir trajedi.dayı ayakkabı kutusunda 4.5 milyon çıktı dersin, "o paranın bağış parası olduğu ortaya çıktı ya" der. offff peki dayı.
 • babadir bazen. kendi boguldugu bok cukurunda sen de bogul ister. yoksa bazi babalar cok mu salak?
 • dedemdir. üzendir.*

  edit: kendisi son tapelerin ardından akp'yi terketmiştir efem. mutluyuz.

  edit 2: adam yine döndü ya la akp'ye :/ (gelişmeler oldukça güncellemeye devam edeceğim*)
 • her türlü görüşten (ülkücü, milliyetçi, muhafazakar, solcu, atatürkçü, sosyalist, vs.) her türlü dini inanıştan ( müslüman, hristiyan, alevi, bektaşi, dinsiz-imansiz-allahsiz pis kafir, şaman(?), pagan(?) ) eş-dost-akraba-arkadaş çevresine sahip kişiler için gayet normal bir durumdur.

  nabza göre şerbet vermenin takiyye sayılmayacağını bize net olarak gösterir.
 • alışılageldik bir tablo. işin enteresan tarafı, hiç akp zihniyetiyle alakası olmayan akraba da (sanırım aşırı dozda tv seyretmekten) sıkı bir akp taraftarı kesilir. akp savunucularında genelde şöyle bi huy belirir: büyük şefin üslubuna benzer şekilde, sadece savunmak, can havliyle savunmak.. "amcacım, dayıcım, bi dinle!.." yok kardeşim, duymaz, "he" deyip geçmek en iyisi..
 • ne olursa olsun, anneye babaya "gerizekalı, salak...vs." gibi ifadelerle edepsizliğin dibine batmış evlattan daha evla akrabadır.
 • eniştemdir. yok teyyib emekliliği kolaylaştırmış yok bilmem ne. iyi ve güzel olana inancını sömürüyorlar insanın. kör ve korkaklar. kendilerini düşünüyorlar. en önemli sebep de başka alternatif görmüyor olmaları.
 • bir kısım kuzendir, amcadır bazen. şu ara çok sesi çıkmıyor, çıkınca da melih başgan edasıyla kılıçdaroğlu'na yükleniyor, sanki yolsuzluğu kılıçdaroğlu yaptı.

  adamların dünyası yıkıldı, yıllardır söyledim, bu adamları yolsuzluk yapıyor ve bu bir gün ortaya çıkacak dedim ama tek işittiğim dalga geçmeleriydi. şimdi yıkılan dünyalarının enkazında debeleniyorlar.

  mavi ekran veriyor zavallılar.
 • konuşması,anlaması,algılaması zor olan insanlardır.
  (bkz: bundan biz de yapalım taner)
 • bende akraba değil arkadaş, o arkadaşın abisi ve onun babası şeklinde mevcuttu.

  vol 1: bi ara ünal aysal fb taraftarı çok vahşi, bizimkiler çok elit gibi bişey saçmalamıştı ben de sonsuz su şişesinin atıldığı capsi koymuştum. bu eleman çok kızıp adam başkan ne derse der seni mi gerdi (ne alaka amk) demişti. burada ipler gerildi sonra akp ile ta.ak (tarak) geçen bir gönderimin altında çıldırmış beni silmişti.

  vol 2: osmanlı ced,ecdad diye ölüyosunuz beşikte bozağlanan bebekleri de din ve iman için mi öldürdünüz, sizin hazreti padişahlar şarabı zemzem suyu mu sanıyordu dedim, abisi bu sefer çok kızdı akabinde o da sildi.

  şimdi sırada vol 3 var. babası bu sıralar yaman akpli sürekli f. güleni yeren videolar paylaşıyor. adam yaşıtım olsa ne oldu lan, düne kadar dibini yalıyodun aynı adamın diycem, diyemiyorum. kokuyorum sözlük yoksa o da siler beni :(((