• facebook'ta paylaştığı ıvır zıvırla akp'yi fütursuzca savunan dayıdır, amcadır, teyze oğludur. hayır o paylaştığı şeyleri önemseyip okumamızı, kalp gözümüzün açılmasını umması ayrı bir trajedi.dayı ayakkabı kutusunda 4.5 milyon çıktı dersin, "o paranın bağış parası olduğu ortaya çıktı ya" der. offff peki dayı.
  • babadir bazen. kendi boguldugu bok cukurunda sen de bogul ister. yoksa bazi babalar cok mu salak?
  • dedemdir. üzendir.*

edit: kendisi son tapelerin ardından akp'yi terketmiştir efem. mutluyuz.

edit 2: adam yine döndü ya la akp'ye :/ (gelişmeler oldukça güncellemeye devam edeceğim*)
  • her türlü görüşten (ülkücü, milliyetçi, muhafazakar, solcu, atatürkçü, sosyalist, vs.) her türlü dini inanıştan ( müslüman, hristiyan, alevi, bektaşi, dinsiz-imansiz-allahsiz pis kafir, şaman(?), pagan(?) ) eş-dost-akraba-arkadaş çevresine sahip kişiler için gayet normal bir durumdur.

nabza göre şerbet vermenin takiyye sayılmayacağını bize net olarak gösterir.
  • alışılageldik bir tablo. işin enteresan tarafı, hiç akp zihniyetiyle alakası olmayan akraba da (sanırım aşırı dozda tv seyretmekten) sıkı bir akp taraftarı kesilir. akp savunucularında genelde şöyle bi huy belirir: büyük şefin üslubuna benzer şekilde, sadece savunmak, can havliyle savunmak.. "amcacım, dayıcım, bi dinle!.." yok kardeşim, duymaz, "he" deyip geçmek en iyisi..
  • ne olursa olsun, anneye babaya "gerizekalı, salak...vs." gibi ifadelerle edepsizliğin dibine batmış evlattan daha evla akrabadır.
  • eniştemdir. yok teyyib emekliliği kolaylaştırmış yok bilmem ne. iyi ve güzel olana inancını sömürüyorlar insanın. kör ve korkaklar. kendilerini düşünüyorlar. en önemli sebep de başka alternatif görmüyor olmaları.
  • bir kısım kuzendir, amcadır bazen. şu ara çok sesi çıkmıyor, çıkınca da melih başgan edasıyla kılıçdaroğlu'na yükleniyor, sanki yolsuzluğu kılıçdaroğlu yaptı.

adamların dünyası yıkıldı, yıllardır söyledim, bu adamları yolsuzluk yapıyor ve bu bir gün ortaya çıkacak dedim ama tek işittiğim dalga geçmeleriydi. şimdi yıkılan dünyalarının enkazında debeleniyorlar.

mavi ekran veriyor zavallılar.
  • konuşması,anlaması,algılaması zor olan insanlardır.
    (bkz: bundan biz de yapalım taner)
  • dün akşam bu tiplerle cebren ve hile bir araya gelmek zorunda kalmış bir insan evladı olarak yüksek dozda cehalete maruz kaldığımı itiraf edebilirim. öyle bir bombardımana tutuldum ki neredeyse hakkını verip, ak it olarak çıkmak üzreydim o evden.
hesabın var mı? giriş yap