şükela:  tümü | bugün
  • hdp barajı geçemezse 70 milletvekili akp ye kalacak. peki akp'yi sandıkta alaşağı etmek isteyenler neden hdp ye oy vermiyor?

tanım: ankettir.
  • (bkz: akpkk)
  • ikisini de sevmiyor olabilirsin siyasal ideolojileri sana uymuyor olabilir ama akp gitmeli diyorsan hdpye oy vermek
    zo run da sın
  • ikisi de aynı bokun laciverdi olduğu içindir.
    kusura bakmayın kardeşim. benim atam conkbayırında 30 metre mesafede düşmanla ayakta çatışırken, saatine şarapnel parçası isabet ederken, orospu çocukları çıkıp hala pkk elebaşına sayın diye hitap ediyorsa oy falan vermem.
    borçla borç kapanmaz. bu ne vatanseverliğe ne atatürkçülüğe sığar.
  • ülkesini vatanını sevdiği için olabilir. ne yapacak gidip teröriste mi oy verecek?

ulan dağda ıslak şemsiye ile kamufle olmaya çalışıyorsunuz burda da tatlı su solcusu ayaklarına yatıyorsunuz.

açık ve net hdp=pkk
  • 4 yıl beraber aynı sırada oturduğu okul arkadaşını pkk şehit etmiştir.

istese de yapamaz.

hdp'nin bir tek onun oyuyla barajı geçeceğini bilse dahi vermez, veremez, eli gitmez!
  • nasıl 1 oy 1 oydur diyip oy vermeye gitmemezlik yapamıyorsam hdp'ye de o 1 oyu atarak yarın birgün karşıma herhangi bir terör destekçisini muhatab alarak adım atacak kimseyi desteklemiş olmak istemiyorum. mücadelelerini terörden arındırırak desteğime ihtiyaç duydukları gün ölmez sağ kalırsam buradayım, ama henüz değil.
  • hdp'den nefret etmesi.
    belki akp'yi sevmemesinin nedenlerinden biri çözüm sürecinde ülkeyi bu adamlara tutsak etmesidir.
    bin oyum olsa ve birine muhtaç olsalar gene vermem.
    şimdi de tepkim: gidip başka enayi bulsun alsınlar, onlara enayi mi yok..
  • terör sevicileri sevmiyordur.
  • bir teröristin yerine başka bir teröristi seçmek istemiyordur.