şükela:  tümü | bugün
  • mesela ben dedesi ölen insanlara çok gülüyorum, ne diyeceğimi bilemiyorum, bazı insanlar dedelerini çok seviyorlar, ölünce çok üzülüyor kendilerine falan gelemiyorlar, o tiplere bakınca beni bi gülme alıyor ki sorma gitsin, dede lan bu dede, ölmesi gayet normal, ben bu durumu anlamdıramıyorum, sanırım dedelerim ben doğmadan öldükleri için oluştu bu durum.
  • sayin sozluk iste bu tip kafalardan dolayi dunya savaslarla dolu. gorun ibret alin.
  • ölenin ardından baş sağlığı dilenir, geçmiş olsun denmez.
  • akrabası hasta olan insana "başınız sağ olsun" demek kadar flash etkisi yaratmaz.
  • buradan @karaage arkadaşa teşekkürlerimizi iletiyoruz, biz bilmiyoruz malız çünkü, aptal sürüyüz biz
  • cenazede yanında saf tutanların koluna girip halay çekmek isteyen , düğünde de mikrofonu alıp ağıt yakan kişidir. uçmuştur fazla şeyapmayın.
  • (bkz. 4-c sınıfından ayrılık treni arkadaşımıza teşekkür ediyoruz.)
  • babannesi ölen insana babanneler genelde ölür dediğim için "inş annenle babanın ölümünü görürsün" diyen 27 yaşında bi adam tanımıştım.
    27 yaşında.
    bi'şey söyleyim mi ben öyle bir durumu aşarım, üstesinden gelirim, benim annem ölür, babam ölür hatta ben ölürüm ama asla senin gibi bir zavallı olmam.

babannen mi öldü?
    geçmiş olsun.

babanneler genelde ölür.