şükela:  tümü | bugün
 • villareal'in bu sezon al sadd'a kiraladığı 22 yaşındaki katarlı kanat-forveti. oyun stili olarak alex'in hızlı olanını düşünün; özellikle dribling yaparken. bu şekilde rakibi dikine delen ve merkez bölgelere girip tehlike yaratabilen tarz bir hücumcu. ceza sahasında kendini unutturduğu da oluyor, enerjisiyle rakip defansların dengesini bozduğu da. takım oyunu bilinci ve fizik disiplin aşılayacak bir kulüpte çılgın atabilecek yetenekte.

  kiralık oynadığı katar ligindeki tüm al-lı el-li takımları dübür el-mafiş eyliyor; şu ana dek çıktığı 15 maçta 14 gol 9 asist. oraların afif'e hafif geldiği çok açık, avrupa kültüründe neler yapacağı daha önemli; o yüzden ligimiz takımlarının mutlaka değerlendirmesi, bir şekilde almayı denemesi gereken tarz bir oyuncu.
 • 2019 asya kupasinda an itibariyle* 7* macta 10 asist yapmis katarli futbolcu. muhtemelen turnuvanin mvp'si olur
 • 2019 asya kupasında oynadığı 7 maçta yaptığı 10 asist ve attığı 1 gol ile katar milli takımının şampiyon olmasına çok büyük katkı sağlayan 22 yaşındaki futbolcu.

  katar liginde mücadele eden el sadd kulübünde oynamaktadır ve orada da bu sezon oynadığı 15 maçta 14 gol atmıştır şimdiye kadar.
 • villareal ile 2020 temmuzuna kadar sözleşmesi bulunan 22 yaşındaki çılgın arap.

  vatandaşı olduğu katar liginde, 22 maçta 26 gol 13 assistlik bir istatistik yakalamıştır.

  sol kanatta oynuyor ve sağ ayağı dominant (tıpkı fatih hocamın kullanmayı sevdiği gibi kıps). videolarını izlerken benim tek bir özellik dikkatimi çekti; oyun aklı, pas tercihleri ve saha görüşü çok üst düzey. yani, onyekuruyu yada brumayı uçurur dediğimiz ne özellik varsa, bu arkadaşta fazlasıyla var.

  1-2 yıla adını çok daha fazla duyacağız gibime geliyor. inşallah yolu buralara erkenden düşer de, tatlı bir kar elde edebiliriz kendisinden.
 • 2020 yılında villarreal ile sözleşmesi sona erecek müthiş arap. villarreal bu sene de kiralama yoluna gider mi? yoksa sözleşmesini mi uzatır?. en önemli mesele bu. çünkü bu sezon satmaz ve sözleşme de uzatmazsa 1 sene sonra boşa çıkacak. eğer sözleşme uzatır ve kiralamayı düşünürse mutlaka türk takımları tarafından denenmesi gerekir.