• debe'deki entry üzerine; en yakışıklı ve başarılı akrep burcu erkekleri ile ilgili bir haber:

araya bir iki kadın da karışmış

buraya gerizekalı aptal gibi ifadeler yazmak istemiyorum ama insanların birbirini kurban ettiği devirden kalma burçlara inananlara da en kibar nasıl kelimeler kullanılır bulmak zor.

astrolojiye inanan kim varsa uzak durun. cahillik daima kötülük getirir.

burçlar şöyle saçmalıktır böyle mallıktır derken, yukarıdaki yazıyı görüp oha bu birebir benim dedirtmiştir.

enteresan gerçekten.
  • akrep burcu erkeği tarafından bizzat sokuldum sokacağını biliyordum her şeyinde farkındaydım aslında ama kendime engel olamadım ileri gitmiş de olabilirim. neyse iyi insanlardır severim.

edit: akrep erkeğine yapılmaması gereken bir şey yapmadım. ikimizinde gururu yüzünden sokma işlemine maruz kaldım*. biliyorum ki zehirini hem bana hem kendine akıttı, canımı yakmak istiyor canım akrebim benim.
  • hayatında siyah ve beyaz var griye yer yok
    sizi o kadar sever ki bunu muhteşem hissettirir bilin ki bir daha kimse sizi o kadar sevmeyecektir.
    doğaldır , heyecanlı ve sıradışıdır
    yalnızlığı sever sizinle yalnız kalmaya bayılır
    sinirlendiği zaman dilinin ayarı yoktur
    özür dilemez
    akılcı ve kültürlüdür
    yanında sıkılmanız çok zordur
  • en iyisidir.kiskanilir.o yuzden cogu kisi sevmez.
    sir tutar,delikanlidir. yardimseverdir.ıctendir.samimidir.
    sevdi mi tam ve gonulden sever.
    yari yolda birakmaz. durusttur.
    kendisine yapilan iyiligi de kotulugu de hayatta unutmaz.gerekirse karsiligini verir.
    ıyi bir es olur.
    akrep burcu candir.
    ps: (her akrep burcu icin gecerli olmayabilir).
  • #148343886 arada sokabiliyoruz. bu bizim doğamızda var. ne demişler akrebi seven iğnesine katlanır..
  • kim ne derse desin, ben seviyorum bu burcun adamlarını,
    derinliklerini seviyorum, tutkularını seviyorum, aşklarını seviyorum, duruşlarını seviyorum, güçlü duruşlarının arkasındaki duygusallıklarını seviyorum.
  • bütün burçların tüm kötü özellikleri sırtına yüklenmiş erkektir. oysa kadınları çok sevilir.

fazlaca üzülürüz ki üzülmeye açığız. zor kaynaşırız ama kaynaşınca da tam bir kaynama olur. çok fazla şey yazdım söyledim artık daha fazlasına gerek yok ama üzgün surat emojisinin burcu olsaydı eminim akrep burcu erkeği olurdu.

ayrıca sizin aniden oldu sandığınız güzel şeyleri akrep burcu erkeği önceden üzerine düşünmüş, hayal etmiştir. her konuda bir hayali vardır. genel bir hayal değil, anları hayal etmektir. mesela basket oynadığım dönemlerde evde otururken kendimi sahanın her yerinde top kullanırken hayal ederdim. karşıma çıkacak adama kadar hayal eder, nasıl sıyrılacağımı kafamda canlandırırdım. bu sahada birden oldu sanılıyor ama öyle değil işte. bunu hayatın her alanına uygulayabilirsiniz iş yerinden, ilişkiye hatta sekse kadar.
  • yine dün gece ne olduysa coşmuş yine başlık, yalnız dikkatimi çeken bir husus var hiçbir burç başlığı ayda iki kere periyodik olarak coşmuyor, canım burcum benim.
  • astrolojinin bilim diye yutturulduğu şu dünyada en çok itin götüne sokulan insanlardan biridir.

arkadaşlar... ben neden seçemediğim bir özelliğimden ötürü, doğduğum andaki gök cisimlerinin hareketlerine göre orospu çocuğu ilan edilip dışlanıyorum? ayıp değil mi?

sevmiyorum burç muhabbetlerini, başka bir burca sahip olsam da sevmezdim. ama iyi ki dışlanıyoruz biz akrepler. böylece beni tanımadan yargılayan akılsız tipleri gözümüzde eleyebiliyoruz.
hesabın var mı? giriş yap