şükela:  tümü | bugün
 • akrep erkeğinin kıskançlığına ve inatçılığına boyun eğmeyen çevikliğiyle akrep erkeğinin zehirinden kaçmayı rahatlıkla başarabilen ikizler kadını için oldukça eğlenceli olan ilişkidir. ancak seyrek olarak rastlansa da, ikizler burcu kadınını çok mutlu edebilen akrep erkeği aynı zamanda canını da yakabilir.
 • mumkun olabilecek en kotu kombinasyondur.
  ikizler burcu kadini, basina buyruk, ozgurlugune duskun, disa donuk, iletisime acik iken, akrep erkegi ketum, kiskanc ve tutucudur. anlasmalari son derece zordur. en iyi ihtimalle uzlasabilirler...

  (tabi bu analizi yaparken yukselen burclarin etkisini de unutmamak gerekir)
 • baslanmamalidir bile ama ilginctir akrep erkekleri ikizler kadinini cogu kez cekici bulur*.*
 • erkeğin kıskaçlarının adalet terazisinde tartılması ile başlayıp bitecek bir ilişki.
 • yukseleni akrep olan ikizler burcu kadini icin sehvet ve dram dolu olacagi icin feci cezbedici gelen iliski modeli. tez elden bir tane de sahsimiza bulunmasini haktan diliyoruz

  5 yil sonra gelen okkali edit: tanridan birseyler dilerken dikkat edin arkadaslar valla veriyor istediginizi: ben 1 istedim, o bana 3 verdi. simdiki deneyimlerimle de soylemeliyim ki o istediginiz sehvet hep orada olacaktir, inanin boyle bir iliskide birbirinize olan tutku ve birbirinden ayri duramama hissi bir yere gitmeyecek. hatta buyuyerek daha da sizi kendinizden alacak.. ama o dram sizi, akil ve ruh sagliginizi mahvediyor inanin. hatta inanmazsaniz buyrun buradan bakin

  arkadasim degilsin ama sevgilim de degilsin/#11158933

  o kadar dram gerekmiyor arkadaslar bize. onun yerine sevilin, sevin. ha tabii bazi akrepler o kadar kiskanc degilmis, tanistim, mutluyum, tavsiye ederim.
 • aralarında sevgi ve huzur dolu bir ilişki isteniyorsa burçlarını değiştirmeleri mümkün olamayacağından, cinsiyetlerini değiştirmelerinin tavsiye edilebileceği ilişki biçimi. nitekim akrep kadınına, ikizler erkeği formülü test sonuçları gayet pozitif.
 • akrep kadını ile ikizler erkeği arasındaki ilişkinin bir türevidir. bu iki burcun farklı cinsiyetleri arasında yaşanan ilişkilerde herşey mümkündür. yeter ki iki taraf birbirine üstünlük sağlamaya kalkarak laf sokmaya çalışmasın.
 • 2 defa tecrube etmi$ biri olarak $unu soyleyebilirim,bu iki bur¢ insani dost olarak birbirlerini anlayabilirler ama bir ili$ki kisa vadede tarti$ma,uzun vadede de kavga gurultuden ba$ka bir$ey getirmeyecektir. akrep burcu erkegi ikizler burcunun turlu dengesizliklerinden elbet bikacaktir. bir gun iyi bir gun kotu,kafasi surekli karma$ik ikizler burcu kadini,direk sonuca gitmek isteyen akrep burcu insanini canindan bezdirecek,kafasini duvarlara vurdurtacaktir.ikizlerin turlu iki yuzlulukleri kiskan¢ ve paranoyak akrebi iyice ¢ileden ¢ikaracaktir.ikizlerin ya$adigi gel-gitler bir sure sonra ¢ekilmez olacaktir.peki akrep burcunun hi¢ su¢u yok mudur? vardir elbet. sonunda kadar sabredip kar$i tarafin duzelmesini beklemez,her$eyin yoluna girmesi i¢in ¢aba sarfetmez,kar$i tarafa zaman vermez,tepkisizdir,hemen sonu¢ ister.
  hele her$eyde mantigini on plana ¢ikaran akrep,¢ogu zaman ikizleri anlayamayacaktir.
  akrep burcuna tavsiye olarak,ili$kiden once bir bakin,isim koymadan bir sure devam edin hatta.degi$ken karakterli biriyle yapabiliyor musunuz test edin. kafasi kari$ik,eskilerde kalmi$ sorunlari yeni ili$kisine ta$iyan ikizler gorurseniz arkaniza bakmadan ka¢in.
  haa hi¢ duzgun bir ili$ki ya$anamaz mi? elbet ya$anir.akrep ikizlerin dengesizligine,ikizler de akrebin tepkisizligine ali$ir.hatta evlilikle sonu¢lanmi$,mutlu bir $ekilde devam edenleri de vardir diye bitirelim de buna benzer yorumlarimdan dolayi kizan supom kirmasin kafami ak$am ak$am.
 • cok iyi ya da cok kotu sonuclanabilecek iliski. zitliklarindan dolayi akrep erkekleri ile ikizler kadininin birbirlerini cekerler, ve bir iliskiye baliklama-ne oldugunu bile anlamadan- dalmalari oldukca mumkundur. ama akrep erkeginin kendine donuk ve soguk tavirlari ikizler kadinini mutlu etmeyecektir, cunku ikizler kadini ne kadar gostermese de ilgi ister, konusmak ister, karsinindakinin duygularini acikca soylemesini bekler... ayrica akrep erkeginin kiskanc yapisi ikizler kadininin havai tutumlari ile cakistiginda felaket habercisi olabilir. been there done that, twice
 • kesinlikle yıpratıcı bir ilişki! bir kere akrep erkekleri tutkulu aşıklar olabiliyorlar, kafayı hiçbir şeye uzun süre takamayacak bir ikizler kadını olarak takdir ediyorum bu davranışlarını ama rasyonellikten uzak olabiliyorlar bir süre sonra. üstelik çok ciddi şüphe uyandırıyor bu huyları. güvenemiyorsunuz zira adamların taktığı şey "tutku" hissi aslında, sizin kaşınız gözünüz değil! çok fazla kıskançlar, bu da biz muhabbetsever kadın tipi için son derece iç bayıcı bir şey. çok fazla hırslı olabiliyorlar; bilemiyorum bana defolusu mu denk geldi ama bu hırs biraz da çok kolay gaza gelebilmelerinden kaynaklanıyor. bir de, bunlar için her şey ya siyah ya beyaz, halbuki bize, ya yeşildir, ara sıra kırmızı, turuncu da olabilir, vs vs... yahu, ikizler insanı rahattır, gazmış, hırsmış, böyle şeyleri ancak kısa süreli olarak hayatının merkezine koyabilir, kalan zamanda hayatını yaşar. bu adamlar ise, tam tersi. eğer "yok, ben kafamın her daim rahat edeceği bi ilişki istemiyorum, takılalım biz böyle, uçlarda yaşamak iyidir" diyorsanız, buyrun, yollar sizin...
  ama işin tuhaf kısmı, bu adamlar biz ikizler kadınlarını seviyorlar, tuhaf bir şekilde bağlanıyorlar. tahminim şu ki, biz rahatız ve onların mütehakkim yaklaşımına prim vermiyoruz diye mazoşist bir zevk alıyorlar bu işten; bize laf dinlettikleri zaman da egoları okşanıyor. onların göremediklerini de -kafayı belli bir noktaya takıp kalmadığımız için- gördüğümüzden olsa gerek, hayranlık duyguları oluşuyor bir süre sonra. bir noktada da size abla, anne vs muamelesi yapıp, hayatlarını düzene koymamızı bekliyorlar!
  yan etkiler: kendinizi bırakıp sevgilinizi düşünüyosunuz bütün gün, gaza gelip bişeyleri dağıttı mı, şimdi kiminle ne yapıyor, ya da biraz sonra sarhoş sarhoş arayıp telefonda nara mı atacak, şu işini yüzde bin halletmemiştir bu çocuk, falan filan... yaşlandırıyor bu ilişki. budur.