• fifa 15 diye bir oyun var bilenler bilir. o oyunu satın almak ve almamak arasında günlerdir gidip geldim ve en sonunda dün satın almaya karar verdim. lakin takdir edersinizki öyle alacağım demekle evli barklı bir adam oyun satın alamıyor.

dün gezme/alışveriş işleri için öğlen saatlerinde eşimle birlikte dışarı çıktık. işlerimizi halledip saat 21.00 civarı eve doğru dönerken;

iç ses: fifa 15 almak için forum bornova'ya uğramamız lazım acaba ne desemde kapağı forum'a atsak. buldum!!!

ben: bebeğim eve kafeinsiz kahve alalım diyordun forum'a uğrayalım mı? ne dersin?

eşim: tamam canım alalım iyi düşündün.

forum’a ulaştıktan sonra kahvemizi alıp çektirdik ve iki bardakta kahve satın aldık. bir masaya oturup laflamaya başladık.

iç ses: saat 21.40 oldu 20 dakika sonra dükkanlar kapanacak bir şeyler yapmalıyım. bir an önce d&r'a girmeliyiz.

o sırada tanrı jai'nin yüzüne güler ve buz gibi rüzgar eser.

ben: hayatım çok soğuk esiyor gel bir d&r a girelim kitaplara falan bakarız.

eşim: hımmmm!!!! (niyetimi gayet iyi anlamış bir şekilde kafasını bana çevirerek) hadi girelim bakalım!

d&r’a girer girmez kitapları falan direk es geçip oyunların olduğu o ücra köşeye gittim ve öylesine oyunlara bakıyormuş gibi yaptım. o sırada eşim geldi ve oyunu rafından aldı.

eşim: hadi alalım. bu mu?

ben: hayatım 170tl diyor boşver gereksiz pahalı.

iç ses: ne diyorsun lan malmısın işte fırsatı.

eşim: yok yok alalım 20 gündür kafandan almak geçiyor. zaten dün ben bakmıştım alacaktım ama yanlış bir şey satın almak istemedim, kiminde pc yazıyor kiminde ps4 falan. doğrusu hangisi bilemediğim için almadım.

ben: eeee… şeyyy… ıııııı… tamam alalım o zaman. yok o elindeki değil. ahanda işte bu, pc için yazıyor. bunu alacağız.

kasaya gittik. sanki 10 yaşındaki velet gibi hissettim kendimi bir an için. eşim gülümsüyordu bense kıpkırmızı oldum. neyse ödemesini yapıp çıktıktan sonra;

eşim: zaten biiyordum bunun için d&r a girdiğini. oyun standının orada öyle masum duruyordun ki dayanamadım.

ben: kahramanım benim seviyorum kız seni.

eşim: bende seni seviyorum hayatım.

işte benim akrep burcu kadınım.
  • aldatılmaktan hoşlanmazmış. ulan amına koduklarım, kim hoşlanır ki aldatılmaktan zaten! şu burç yorumcularının yapacağı yorumu sikeyim ben afedersiniz.
  • eski sevgilimin de dahil oldugu uzerine sayfalarca yazilasi burc ve kadini. bu burcun kadinlarindan biriyle birlikte olmus ama terkedilmis erkekler muhtemelen onlari kotuleyecektir, oysa bu baslik altinda yazan yazarlarin cogu gibi ben de onlarin ozel ve inanilmaz olduklarini dusunuyorum. inatci, pabuc dilli, kiskanc, hafizasi kuvvetli gibi ozellikler ilk bakista kotu olabilir ama inatci olmalari siz de yeterince inatciysaniz tartismalarinizi tatlilastirir, pabuc dilli olmasi eger siz de lafinizi esirgemiyorsaniz atismalarinizin keyifli gecmesini saglayacaktir, evet belki kiskanctir ama sevdigini hissettirmekte bu kadinlarin ustune yoktur, hafizasi size oyle seyler hatirlatabilir ki dudaginiz ucuklar, ancak yaninizda boyle bir insan varsa unutmazsiniz ne iyiyi ne kotuyu. ayrica sevecendirler, kedi gibidirler, genellikle yuvarlak hatlidir hatta tatli bir tombiklikleri vardir vucutlarinin. seksilik ise ruhlarina islemistir. en onemlisi akrep burcu bir kadin size asiksa guven ve huzur verir bu size, cunku birakip gitmeyeceklerini bilirsiniz.

(not: guzel sozleri sonuna kadar hak eden bu burcun kadini olan eski sevgilim, beni birakip gitmistir, saglik nedenleriyle hayatinin geri kalaninda bana aci cektirmemek icin beni korumustur kendince, canimi yakmistir, beni kendinden uzak tutmustur ve bunu benim iyiligim icin yaptigi konusunda beni ikna etmeye calismistir. turk filmine donen hikayemizin sonunda kadin iyilesmeyecek ve erkegine geri donmeyi dusunmeyecektir. ama gene de akrep burcu kadinlari sevgi insanlaridir.)

(not2:evlilik haberini de aldim. allah mesud etsin)
    (yıllar sonra gelen not3: bir oğlu olmuş. allah analı babalı büyütsün.)
  • bu güzel mi çirkin mi karar veremediğimiz ama delice peşinden sürüklendiğimiz, sohbetine doyamadığımız, sevişirken ulan daha önce yaşadıklarım sevişmekse bu uzaya çıkmak olsa gerek diye düşündüğümüz, öpüşerek bile bağımlısı olabileceğimiz, kimselere benzemeyen bir çekimi, tadı, öfkesi, dırdırı, sadakati, sihri olan ama en ufak falsomuzda ağzımıza öyle böyle değil kol gibi sıçan kaıdnlar var ya. işte bunlar onlar. direk gibi duracaksan başka kadına ihtiyacın yok arkadaşım. çocukluklar, kaypaklıklar yapacaksan uzak dur bu kadından. hem unutamazsın aldığın tadı hem de götünden alınan kanla on tane yaralı tedavi edilebilir.
  • bu kadınları yanlış tanıyıp da ömür boyu onlardan nefret etmeyin gelin ben size akrep kadınlarını anlatayım.
    doğuştan "güçlü ol" felsefesini bir zırh gibi giyen bu kadınlar yani biz nedense dünya yıkılsa ayakta dimdik durmam gerek der, kendimize kaldırabileceğimizden çok yükler yüklenmesine izin veririz. akrep burçlarında hiç oynamayan bir terazi vardır yani karşıdaki kim olursa olsun olaylara tarafsız bakmayı başarır bu nedenle devamlı yargılar en çok da kendisini. dışarıdan ne kadar kendini beğenmiş, eleştirilere kapalı gibi görünse de içten içe en çok kendisini eleştirir ve en çok kendisine kızar. yalan söylemekten nefret eder ve kurtuluşu yalanda görse bile yalana kolay kolay yanaşmaz bu nedenle güvenilirdir ve kendisinden devamlı tartışmalarda hakemlik yapması istenir. aynı tarafsızlık ve dürüstlüğü karşıdaki insanda da arar ve yalanına şahit oldukları insanlara ömürleri boyunca asla güvenmezler. diyelim ki bir akrep kızına 4-5 yaşlarındayken bir söz verdiniz ve tutmadınız ya da göz göre göre yalan söylediniz, akrep kadını bunu ömrü boyunca unutmaz, bunun için asla kin beslemez ancak kafasının bir yerlerinde hep güvenilmez olarak kalırsınız. insanları eline alıp yönetmeyi sevmez, kendisi özgür ruhludur ve birinin hakimiyet kurmasına izin vermez -çok aşık olmadığı sürece- bu nedenle etrafındaki insanlardan da kendileri gibi özgür ve güçlü olmalarını bekler. arkadaş seçimlerinde güçsüz olanları koruma içgüdüsü etkili olabilir ve gereksiz tartışmalara sırf arkadaşlarını korumak için girebilir daha sonra ise korumaya çalıştığı arkadaşı tarafından tartışmanın ortasında satılabilir.

akrep kadını onların yanında sizden daha güçsüz bir canlıyı ezmenize asla müsade etmeyecektir. onun yanında bir hayvana eziyet ederseniz -elinizdeki yemeği vermek için kediyi maymun etmek de dahil-, ne bileyim bir arkadaşını aşağılarsanız hemen koruma içgüdüleri devreye girecektir. bu anlarda sizi ne kadar severse sevsin kolaylıkla karşısına alabilir. yok efendim bana kıyamaz o demeyin sonuçlarına katlanırsınız. diyelim ki bir arkadaşınıza yamuk yapıldı ve yamuk yapan kişiyi (x kişisi diyelim) 5-10 kişi sıkıştırdınız, içgüdülerine yenilen akrep burcu asla ama asla x'in üzerine gerek fiziksel gerekse psikolojik olarak çullanmanıza izin vermez hepinizi karşısına alarak x'i korur. onun haklı olduğuna inanmıyordur ve muhtemelen o da ondan nefret ediyordur ancak bir kişiyi onca insanın karşısında yalnız bırakmak da doğasında yoktur.

aşk konusunda epey karışıktır bu kadınlar, birisi dikkatini çekerse ona hiç dönüp bakmasa bile erkeği mıknatıs gibi çeker, kendisi de şaşırır bu duruma ama dediğim gibi güçlü olmayı hayat felsefesi yapan akrep kadını ilişkiler konusunda yara alma korkusuyla çekimser davranır. sizden ne kadar hoşlanırsa hoşlansın size gerçekten aşık değilse reddedilme ihtimaliniz epey yüksektir zira bu kadınlar kimseleri gerçekten canlarını yakabilecekleri kadar yakınlarına almak istemezler. eğer sizi sevdiğini kabullenmiş ve size yeterince güvenmişse ve açık açık sizi ne kadar sevdiğini söylemeye başlamışsa (epey şart eki var dikkat ederseniz) artık bu ilişki için yapmayacağı fedakarlık yoktur. inandığı şeyler uğruna dünyayı karşılarına alabilirler.

akrep kadınları doğaldır, yapmacık insanlardan kesinlikle hoşlanmazlar. akrep kadınına göre ona sırf laf olsun diye ya da bir çıkarınız olduğu için iltifat etmeniz karşısına geçip iki tokat atmanızdan daha fecidir. siz istediğiniz kadar iyi oyuncu olun her zaman hareketlerinizin altında yatan gerçeği görebilirler. samimi olmak şartıyla sizden büyük beklentileri olmaz. sevdiceklerinin aldığı deri bir bileklik ya da ne bileyim kumsalda bulup onlara verdikleri beyaz bir taş bu kadınları dünyalar kadar mutlu edecektir. tam tersi olarak samimi bulmadıkları bir insandan ferrari alsalar umurlarında olmaz anahtarı alıp çöpe atarlar.

6.hisleri kuvvetli derler ya cidden öyledir. gün içinde olacakları rüyada görmeyi bırakın da kafasından geçirdikleri ancak sormadıkları sorulara cevap alacak kadar garip bir enerjileri vardır.
  • pipisi olmadığı halde sokabilen tek kadın.
  • öyle yorumlar yapılıyor ki, sanırsınız hepsi birer hürrem, ya da efendime söyleyeyim nemesis falan. dizi çıkmış eşofmanla evde oturup dizi seyreden bi ben miyim lan?
  • genelde hatları yuvarlak olur. ne kadar zayıflasa da kalçaları ilk olarak göze çarpar yerleridir.bundan hep şikayet ederler. kıskançtır, kincidir. sevdikleri insanlar için herşeyi yapabilir. dost olduğunda gerçekten dost olur. öylesine olan hiçbir şeyden hoşlanmaz. genelde başkaları konuşurken, aklında hep başka şeyler olduğundan, söz kesme olayı vardır -ki bunun için çekilmez çoğu zaman. komiktir. güldürmeyi sever. taklitler ve bilumum şebeklikler beklenebilir akrep kadınından. kendi içinde fırtınalar kopar. sürekli bir devinim içindedir. hafızası çok güçlüdür ve bunun yüzünden "şimdi"yi genelde yaşayamaz. hep eskilerde bi yerlerde takılıp kalır. dedikoducudur. konuşmayı çok sever ama sadece sevdiği insanlarla. kötü açılarla psikolojik sorunları olur, tikleri veya tırnak yeme gibi sorunları da vardır bu yüzden.
  • kasiklarindaki lav orani diger kadinlardan yuksek ve de fantezi dunyalari dipsiz diye kolay kadin zannedilen ama cok karakterli, cok sadik, cok melankolik, cok aska asik kadinlardir. akrep burcu denince cinsellikten baska bisey anlamayan biz erkeklerin boyle dusunmesine akrep kadinlarinin diger kadinlarin aksine cinselligi erkege bir armagan ve koz olarak degil de kendisi icin var olan sonsuz bir zevk araci olarak gormesi. akrepler onune gelenle degil beyninin ve edepsizliginin en karanlik noktalarina kivilcim cakabilen , derin ve sinirsiz bir arzuyla yurekten bir sefkati normal dozajin kat be. kat ustunde yasatabilen erkeklerle sevisirler.
  • kadın kelimesindeki her harfin içini dolduran şey..
    ne sanıldığı kadar hafiftir ne de kolay elde edilir. zekice olmayan, alev alev yanmayan ve sadakat hissi vermeyen hiçbir şey ilgisini bile çekmez. onunla paylaşılan bir hayat kılıcın keskin yüzü üzerinde yalınayak yürümek gibidir. hem canın yanar hem heyecandan ölecek gibi olursun. giderek bu duygunun bağımlısı olursun.

(bkz: #41706870)
hesabın var mı? giriş yap