şükela:  tümü | bugün
931 entry daha
  • şişirilmiş bir balon... ne zaman seks konusundaki klişeleri bitecek çok merak ediyorum. bu kadınların çok iyi seks yaptığını düşünen herkesin abazan olması pek şaşırtıcı değil. orada burada duyduğunuz her şeye o kadar inanıyorsunuz ki kendi fikriniz yok. bu kadınların sekse çok düşkün, azgın olduğu falan tamamen alakasız ve çok komik bir palavra.
    bu kadınlar iyi dostturlar, çok iyi sır tutarlar, sizi seviyorlarsa üzüntünüzle üzülüp mutluluğunuzla sevinirler. çok kıskançtırlar ama bu sevgililerine özel değildir. arkadaşı, sevgilisi, kardeşi olsun daraltacak kadar yoğun şekilde kıskanabilirler. bu da fazla sahiplenmelerinden kaynaklanır.
    iyi bir arkadaş oldukları kadar kötü bir sevgilidirler. can sıkan takıntıları, alınganlıkları, çoğu zaman dalgın ve suratsız olabilmeleri, her şeye trip atmaları, memnuniyetsiz, isyankar oluşları karşı tarafı bir müddet sonra bıktırır. kötü bir olay yaşadıklarında sanki bu çevresindekilerin suçuymuş gibi sürekli surat asmalarıyla, trip atmalarıyla, hatta bağırıp çağırmalarıyla sizin de mutsuz olmanızı sağlayan, enerjinizi düşüren kadınlardır. çok deli dolu da olabiliyorlar ama nedense bunu da onlara bazen pek yakıştıramıyorum, basit kadın imajı yaratabiliyor bu tavırları. sevdiklerini ya da sevmediklerini çok net belli ederler, iki yüzlü değildirler. bunu bakışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. sevmiyorlarsa adeta tiksinerek bakarlar. sürekli iltifat almak için kendilerini kötülerler. onların egolarını tatmin etme şekli budur. bir de zekisine hiç rastlamamış olmamla beraber yükseleni hava grubu bir burç ise zeki olabileceklerine inanıyorum. tanıdıklarımın hepsi sürekli bir şeyleri anlamayan, esprileri bile tekrar anlatmanızı gerektirecek zekaya sahip, araştırmayan, öğrenmeyen, siz bir şey anlatırken bir süre sonra dinlemeyip uzaklara dalan kadınlardı. çok ama çok fazla akrep kadını tanıdım, bu dediklerimin aksi özelliklere sahip olanına hiç rastlamadım. istisnalar varsa canını sıkmasın, sadece ben henüz size rastlamadım...
  • #79096507 bkz. akrep sokmuş
  • beraber olmadığım tek burcun kadını. yatakta çok iyi olduğunu ve kindar olduğunu söylüyorlar. nedense bugüne kadar ne sosyal çevremde ne de iş hayatında hiç denk gelemedim bu burcun kadınına. denk gelsem sırf meraktan yazıp, tecrübe edeceğim neymiş ne değilmiş diye.