şükela:  tümü | bugün
  • bu burç işleri çok karışık vesselam. yok asil burcu, yükselen burcu, ay burcu, çin burcu gider de gider. kafa yormaya kalkınca seni senden alır gıder. yanı öyle sadece asil burcu akrep olmakla bişi olunmuyomuş bunu öğrendim son bi haftadır. yani öyle boşu boşuna atıp tutmayın akrep kadınları hakkında. he illa atıp tutmak istiyosanız da asil burç, yükselen burç ve ay burcunun da akrep olanlar hakkında atıp tutabilir(sin)iz.

zira, bu son ay burcu açıklamasını yapan kişinin konu hakkındaki -3 ü de akrep ise - yorumu fazlaca net idi: hiç düşünmeden arkana bakmadan koş.
  • hakkından ancak bir aslan burcu erkeği'nin gelebileceği burcun kadını.

(bkz: test edildi onaylandı)
  • bulaşılmaması gereken burç. bunu öğrendim, ağzımın payını aldım. bu kadar ters, illet bir insana da denk gelmedim. cin fikirli denir ya bir insana, iyi niyetinizi bir türlü belli edemezsiniz, kendisi bir şey diyince yazınca, siz sinirlenirsiniz geçer, ama sinir esnasında sizin yazdıklarınız ayrıldıktan sonra kaza bela konuşursanız da, kör göze parmak şeklinde sokulur o laflar kıç deliğinize kadar. kindarlıkta bayrak taşıyan bu arkadaşla kalkıp zibilyon tane akrep ablanın iğnesini yemek düşmez bana, ki bu da mensubu olduğum yaslan burcu adamının alayına egoist demekle eş değer bir şey. ama demek ki, kindarlıkta, can yakmada, hele bir de inatçılıkla, anandan babandan kız kardeşinden bile kıskanacak derecede deli bir kıskançlık dereceleri varmış. korkmak lazım bence. bir de o ketumluğu yok mu, deprem olup, "duvarın altında kaldım, söyle istersen" deseniz, o inatçılığına bulaşan ketumluğuyla, "söylemicem ama, 'akut'u arayabilirim istersen!" diyecek resmen. velhasıl kelam, belki hala seviyorum ama, "kurtuldum!" diyebilecek raddeye getirdi altı ayda. bir de, anasıyla babasıyla tanıştığın, kendi annenle tanıştırdığın, evinde ağırladığın erkek arkadaşın, konuştun diye kızdığı ama affettiği erkek arkadaşından sonra, sırf düğüne gitmedin diye, senin yokluğundan faydalanıp başka bir erkek arkadaşıyla o düğüne gidip, üzerine bir de konuşuyorsa, bilmiyorum böyle şeyleri hangi burcun kadını kendine yakıştırıyor!
  • akrep burcu kadınları hakkında genel olarak yazabileceklerim şunlar efendim;
    - ilk olarak aşırı derecede hırslılar; kimi zenginlik, kimi okul, kimi evlilik vs... ne olursa olsun etrafınıza bir bakın illa ki bir veya bir kaç konuda akrep kadını hırslıdır.
    - intikam duyguları çok gelişmiştir; kendilerine garez yapan veya gıcık gittikleri insanların kötü duruma düşmelerinden muazzam zevk alırlar.
    - çöpçülük huyları da vardır; günün birinde değerlendiririm mantığıyla kıyıp atmadıkları sayısız eşya vardır... genellikle değerlendirmez, kenarda bırakırlar.
    - elleri açıktır; cimri akrep populasyonu oldukça düşüktür.
    - her zaman haklıdırlar; öyle olmasalar bile kendilerinin haklı olduklarını düşündükleri için bile haklıdırlar.
    - geçinmesi biraz zordur, geçinirseniz onlardan tatlısı vardır ama öyle olduğunu siz gene de çaktırmayın(!)
    edit: yanlış yazım.
  • uc tane tanidim bunlardan, hepsi de birbirinden ariza olan kadinlar.

bi kere hepsinin de degisik bi egolari vardi. herkesin kendilerini kiskandigini, komplolar kurdugunu falan saniyolardi ciddi ciddi.

ayrica sinsilikte de sinir yok

bence evlerden irak olsun. yine de siz bilirsiniz tabi.
  • sevdikleri zarar görmesin, üzülmesin diye kendine zarar verir, kendini üzer.
    kincidir, eğer birisi gerçekten damarına basarsa o insan akrep hatunu için ölmüştür.
    kendinizden soğutmak mı istiyorsunuz? kıskandırın. karizmanız bir anda eksi bir milyonlara düşer.
    ayrıca altıncı hisleri kuvvetlidir. aha bu böyle bak görürsün dediği her şey öyledir.
    tutkuyu herkes biliyor zaten.
    hem biraz sadist hem biraz mazoşistler.
    kendimden biliyorum ehehe.

ayrıca çok iyi dostlar da.
    dostlarımdan biliyorum.

ımza akrep burcu kadını.
  • bu güzel mi çirkin mi karar veremediğimiz ama delice peşinden sürüklendiğimiz, sohbetine doyamadığımız, sevişirken ulan daha önce yaşadıklarım sevişmekse bu uzaya çıkmak olsa gerek diye düşündüğümüz, öpüşerek bile bağımlısı olabileceğimiz, kimselere benzemeyen bir çekimi, tadı, öfkesi, dırdırı, sadakati, sihri olan ama en ufak falsomuzda ağzımıza öyle böyle değil kol gibi sıçan kaıdnlar var ya. işte bunlar onlar. direk gibi duracaksan başka kadına ihtiyacın yok arkadaşım. çocukluklar, kaypaklıklar yapacaksan uzak dur bu kadından. hem unutamazsın aldığın tadı hem de götünden alınan kanla on tane yaralı tedavi edilebilir.
  • sizi kendisi de dahil olmak üzere* herşeyden kıskanır.
  • kasiklarindaki lav orani diger kadinlardan yuksek ve de fantezi dunyalari dipsiz diye kolay kadin zannedilen ama cok karakterli, cok sadik, cok melankolik, cok aska asik kadinlardir. akrep burcu denince cinsellikten baska bisey anlamayan biz erkeklerin boyle dusunmesine akrep kadinlarinin diger kadinlarin aksine cinselligi erkege bir armagan ve koz olarak degil de kendisi icin var olan sonsuz bir zevk araci olarak gormesi. akrepler onune gelenle degil beyninin ve edepsizliginin en karanlik noktalarina kivilcim cakabilen , derin ve sinirsiz bir arzuyla yurekten bir sefkati normal dozajin kat be. kat ustunde yasatabilen erkeklerle sevisirler.
hesabın var mı? giriş yap