şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sebebi sonucu belli olmayan sularda yuvarlanır giderler *. zararsızdır.

  atlantis fal bilim merkezi sundu...
 • -yok boyle bisii
  -ama onlar var saniyo!...
  -birak sansin kerizler, eki kii;)
 • iki tanesni tecrübe ettim bu ilişkileirn. hızlı ve ateşli başlayıp çabuk ve geyik bitiyor. sonrasındaki arkadaş görüşmeleri umulmadık süprizlerle bitebiliyor *
 • astrolojide su grupları arasındaki çekimin en iyi örneğidir. tutkulu, ateşli, derin bir o kadar karizmatik ve yakıcı akrep kadını ile daha fedakar, neptünyen,duygularını şiirsel ifade edebilen , hassas,kırılgan balık erkeğinin ilişkisidir.çoğu zaman astrolojide iyi bir kombinasyon olarak yorumlansa da pratikte pek yürümüyor.örnek ;balık burcu olan bruce willis ile akrep kadını olan demi moore ilişkisidir. balık erkeği çapkınlığını bırakmadığı ve kadına güven vermediği müddetçe, şüpheci hatta kimi zaman obsesyonlarına yenik düşen ve saldırganlaşan akrep kadını ile başedemez duruma gelebilir. böylece hikayenin sonu hüsrandır. yengeç kadını ve balık erkeği daha iyi bir bileşimdir.en azından kadın anaçtır ve duygusal,alıngan balık erkeğini sahiplenir,sırtını sıvazlar,destek çıkar,gül gibi geçinip giderler.
 • kesinlikle ideal eşleşmedir.
 • olmaz olsun bu ilişki. erkeğin canı çıkar...
 • goldie hawn ile kurt russell'ın iyi bir numunesini oluşturduğu ilişkidir.
 • eğer akrep burcu kadınının aradığı dışı hoş içi boş bir piç değil de, o'na bir prenses gibi davranıp şımartacak (ki balık burcu erkeği bunu yapmaktan çok hoşlanır), ince düşünceli ve tutkularına nihayetsiz bir hayalgücünden süzülmüş - aynı anda hem ateşli hem de yumuşacık - cevaplar verebilen hassas bir adam ise, iki tarafın da ayaklarını yerden kesebilecek ve çok mutlu, uzun ömürlü olacak ilişkidir.

  bu iki su grubu insanı, birbirlerini kimsenin anlayamadığı kadar iyi anlayacaktır. balık erkeği burcunun değişken yapısıyla akrep burcu kadınına esneklik kazandıracak ve güç durumları daha kolay aşmasını sağlayacak, akrep kadını ise sabit karakteriyle balık erkeğinin sağlıklı ve güzel bir ilişki için ihtiyaç duyduğu sağlam zemini ve istikrarı güçlendirecektir. balık erkeği nerede hassas bir aşık, nerede ''erkek'' olması gerektiğini gayet iyi bilir ve her iki karakteri de son derece uyumlu ve dengeli bir şekilde nüvesinde taşır.

  akrep kadınına düşen, evrenin en iyi aşıklarının zümresinden gelen bu adamın duygularını ve inceliğini anlayıp, 10'da biri oranında da olsa karşılığını vermek ve ne olursa olsun kaba davranmamaktır. balık erkeğinin tahammül edemeyeceği şey budur. balık burcu erkeği de,akrep burcu kadınının çok zor elde edilen aşkının bedeli olan yüksek sadakati göstermeli (ki aşıksa, zaten gözü sevdiğinden başkasını görmez ve tüm varlığıyla bağlanır) ve sevgilisi sinirli olduğu zaman (bu çok önemli!!!) ona yumuşak ve anlayışlı davranabilmelidir. gerisi cennetten çıkma bir ilişki olacaktır.
 • çok uyumlu olduğunu bir kez daha vurgulamaktan mutluluk duyduğum ve bu kez güzel bir örneği olarak nicollette sheridan - michael bolton çiftini gösterdiğim ilişkidir.kendileri çok mutlu bir çift olup,balık burcu tarih çizgisi içerisinde yer alan 14 mart 2006 gününde nişanlanmışlardır.allah mesut etsin.