şükela:  tümü | bugün
 • akrep sürekli üstüne gider koç da altta kalmaya gelemez,koçun umursamazlığı akrebi deli eder,ikisi de diğerinin hükümdar olmasını kabullenemez,koçun herkesle merhabası olmasını akrep sindiremez,vs..kısacası tenis maçı kıvamında bir ilişkidir.
 • girişimci - sermaye ilişkisidir.
  bonus (bkz: kötü açı)
 • biri su * diğeri ateş * elementlerine mensup böyle bi kombinasyonda inatlaşma, hır-gür hiç eksik olmayacaktır. eğer gönül ilişkisiyse bahsedilen içinden çıkılması zor, huzursuz bir ilişki olması muhtemeldir. yükselen geyiklerine göre değişse de yatakta geçirdikleri zaman eğlenceli olacaktır; su ateşi söndürecek, buharlaşarak yok olacaktır. yani durum: 1-1 .. bu beraberlik her alanda kendini gösterebilir zira ikisi de lider olmak için kıyasıya mücadele verecektir. böyle inadım inat ilişki düşman başınadır. ha bi de ikisi de psikopat derecede kıskançtır bunların nıç nıç..
 • bu ilişkide akrep ne kadar uyuz ve de gıcıksa, koç da bir o kadar eşşek kafalıdır. ilişkinin sonunda akrep karısı inek burcuna, koç herifi ise balık burcuna
  dönüşür. (bkz: küstüm oynamıyorum)
 • koç akrebi idare edip parmağında oynattığını düşünürken, koçu idare eden akrep, onun kendisini idare ettiğini zannetmesinden sıkılır. koç durumun farkına vardığında vereceği tepkinin benzerleri bir dönem hiroşima ve nagazaki'de yaşanmıştır.
  akrep bütün bu zaman boyunca neden bu adamla/kadınla uğraştığına dair kafasındaki şüpheleri sildiğinde, koç başka bir ülkede bir başka sevgiliye son zaferinden bahsetmektedir. akrep ise bu olayla ilgili bir kenara not almıştır ve intikam saati elbet bir gün gelecektir..

  anlaşamazlar mı? anlaşırlar elbette.. koç kendisi kadar tutkulu ve güçlü, bir yandan da kendisinden daha sabit ve dirayetli bu kadına hayranlık duyar. ondan devamlı ilgi, sevgi, şefkat, iltifat, yemek, içki, masaj, ve saire bekler. koçun dağları delen ferhat görünümündeki coşkusu, su katılmamış dürüstlüğü (zıt kutuplar birbirini çeker) ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi de akrebin inceleme/araştırma/sırları çözme mekanizmalarını harekete geçirir. ayrıca her kız pırıl pırıl parlayan ateşli bir erkeği ister, hele akrep kızı gibi fiziksel çekimin kitabını yazmışsa..

  evlenmeleri, koçun sabrı, akrebin coşkuyu keşfetmesini sağlar, tabi eğer ayrılmazlarsa..
 • aslınd akrep koçu boğayı sever gibi severken koç akrebi bir balık olarak hayal etmiştir. aradığını bulamayınca balığın koçluğunda akrepliğini gören boğa gibi yengeçleşir. oysa koç boğanın akrepliğine balığın yengeçliğinden daha çok değer vermektedir.
  (bkz: postmodern zoofili)
 • dünyaya yeni bir şey katmaktan çok, ancak tüketmeye yarayacak, sabrın ve sinirlerin sınırlarını zorlayan ilişki denklemidir...
  (bkz: lütfen, görmeyeyim seni)
 • - "koç burcu erkeği siken taraf olacaktır" dersem konsepti zorlar mıyım abi?
  + koy gitsin koçum!
  - abim...