şükela:  tümü | bugün
  • cool takılmak, yüz vermemek, kendini ağırdan satmak sonra ise peşinden koşturtmak. yani acı cektirmek. anca öyle, yoksa dikkatini bile çekemezsiniz.
  • - sen şimdi burda yazdın ya bi sürü artis artis abi şöyle tavlarsın filan diye
    - ee lan noldu ?
    - abi kaldık ayazda donmuş bekçi çükü gibi. bi de abisini çağırdı talukatımı sikti herif benim.
    - ahahaha niye lan
    - abi baktım tavlayamıyorum artık son çare iyi sevişirim dedim kıza sen demiştin onu da.
    - ahahah olm ortam olursa söyle dedim ben sana onu
    - abi iyi sevişirim demenin ortamı mı olur amına koyim ya ?
    - hahahah
  • olmayan yöntemlerdir. zira gönlü varsa, kendisi zaten size yanaşır.
  • - abi seni dövmek istiyorum ağzına ağzına vurmak istiyorum ama dövemem biliyorum.
    - noldu lan ?
    - hani bi kız vardı ya aşıktım ben ölüyodum.
    - hangisi lan
    - abi şu akrep olan
    - neyse ee ?
    - abi 2 sene kesiştik kesiştik biz bu kızla
    - ee ne güzel lan işte olaya girdin mi ?
    - sana gircem şimdi lan ben abi ya !!
    - haha sakin lan niye
    - abi kur yapma dedin, kurdan hoşlanmaz dedin ilişme dedin. biz de baktık öyle uzaktan.
    - noldu sonra
    - nolcak gelmiş biri istemiş kızı, babası da vermiş mınakoyim!
    - hahahaha olm babasının burcunu söylemedin ki ?
    - anasını kaybetmiş kıbrıs eşşeee gibi bağırtcam seni diyosun illa yani ?
    - ahahahahaha
  • yirmi santimi çıkarıp iki tokat atın. aslında hiç bulaşmayın. yıl olmuş 2009 hala burçla, astrolojiyle kafayı bozmuş insandan hayır gelmez. yarın bi gün orgyde yakalarsınız sonra "satürn ters açı yaptı benim bi suçum yok" der.
  • eğer bir kediyi eğitebiliyorsanız, akrep kadınını da aynı yöntemlerle tavlayabilirsiniz.
  • öyle bir yöntem yoktur.

eğer sizi gördüğü zaman ateş ediyor ve saklandığınız zaman duruyorsa, o bir komando aslan kadınıdır. kaçın ve canınızı kurtarın.

eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessiz ise, bilin ki kendileri bordo bereli bir akrep kadınıdır; siz hiç kasmayın, o sizi bulur.
  • sakin olun,azcık huyuna gidin,yavşamadan ilgi gösterin ama çantada keklik izlenimi de vermeyin,aman diyim yalan söylemeyin,sorguya çekmeden tanımaya çalışın,üstüne varmayın kıvamına geldiğinde elinize bi paket çikolata alın (bayılırlar) gidin yanlarına seve seve kabul ederler.
  • bir akrep olarak şahsi fikrimi söylüyorum; şu ana kadar kimsenin beni seçmesine izin vermedim hep seçtim iyi de bok yedim.herhangi birinin peşimde koşması,ölmesi umrumda olmadı genelde seçtiklerimin peşinde koştum öldüm falan.
    diyeceğim şudur ki ; o gelmediyse sana ... sen anladın onu
  • öncelikle bir kadınla beraber olmak için yöntemlere ihtiyaç duyacak kadar çirkin, beceriksiz, tecrübesiz, toy ve fakir olduğunuz için üzgün olduğumu belirtmek isterim. siz loserlar için bir tavsiye de ben vereyim o zaman: bol bol kitap okuyun. bu katil kıskaçlı kadın bilgiye hayrandır.