şükela:  tümü | bugün
  • sevgini ve güvenini sağlam gösterdiğin zaman zaten tavlanır o tavlanır da....

gel gelelim bu her gönülde bir umudu olan hatunlar genelde çabuk sıkılır. ateşten ateşe atlar.. tam işte bu dersin başkasına gider.. çünkü erkek elde eder sonra ' çay koy hanım ' moduna geçer rahatlar bi salar kendini . akrep hatunları ise içindeki ateşin dindiğini anladığı an kadar gider başka birinden ateş ister.
  • yaşına göre degisir
    yasi 30 uzeri akrep kadini hovardaliktan biktigindan kaliteli bir sohbet ve ozguvenle
    30 yas altini ise olabildigince piclikle tavlarsiniz
  • google > acısız ölme yöntemleri > ölüm...
    bu daha mantıklı.
  • köpek çekin.tabi bunun yanında ondan daha olgun olmanız,maddi anlamda ve kültürel anlamda çok yükseklerde olmanız gerek.bu şartlar oluştuysa her köpek çekişinizde size daha tutkuyla bağlanır.asla ama asla sizin zayıflığınızı hisssetmemeli.güç sizde oldukça yanınızda olacaktır.
  • tek yöntem var, akrep burcu kadını tavlanmaz tavlar. bunu bilmek sizin de hakkınız.
  • bence doğal olun , tavlamak için çabalamayın o sizi beğenmişse ilk adımı o atar zaten.
    ufak ufak ilgi gösterin ama bunu isteyerek yapın.
    sırf çıkar ilişkisi için yapmayın.
    eğlenceyi seviyorsanız bir adım öndesiniz demektir.

dip not : yakınlaştığınız da bırakın o sizi yönlendirsin. üzerine gitmeyin hatta hiç gitmeyi.
    akrep kadınıyla tartışmaya girilmez bunu unutma.
    bir de geceleri sevmeye çalış...
  • etrafina tuzdan halka yapin kacamaz. sonra sizindir.
  • akrep burcu kadini kadar kafaniza tas dussun insallah dedigim yontemler butunudur.
  • yol yakınken vazgeçin. ben yandım siz yanmayın.
  • başak burcu erkeği olmanız yeterli, akrep kadınlarını çekiyoruz ellaam:)