• denizde, karada, havada ve heryerde, her pozisyonda sekse hazır olma mecburiyeti anlamına gelir.
    (bkz: sevisgen tavuk)
  • şimdilik bakınız "(ara: akrep* kadın*)" burcu kadınıyla seks" diye aratıldığında çıkan tek başlık olması itibarı ile, itibar görmesi gereken bir burç kadını ile yapılacak sekstir. * *
  • aynı anda 4 vibratör birden kullanabiliyor olduğuna göre... hmm basit bir hesapla (iki vibratör orta büyüklükte bir kadını 2 saatte dolduruyor) bu aletlerden biri size girecek demektir, bu da akrep burcu kadınıyla seks yaparken çok afedersiniz götü sağlama almak gerekliliğini bize gösterir.. teşekkürler sözlük
  • fazla atesli olacagini sanmam,biliyorsunuz cok atesli bir sevisme aninda ici icine sigmayan akrep kadini dogasi geregi kendini oldurmek zorunda kalir
  • değişik yatak tekniklerinin uygulama sahası bulduğu eylem..efenim, burçlar, özelliklerine göre farklı cinsel birleşme ekollerini tercih edebilirler. kimisi kama-sutra, kimisi arap kültürü/ıtırlı bahçe ekolünü benimser.. modern ekolü benimseyeni vardır bunun, odun teorisini tercih edenler bulunur (sırtüstü uzanırım gerisine karışmam yöntemi)..akrep burcu kadını genellikle ortaya karışık yöntemini benimser..o geceki ruh hali neye yakınsa oradan birşeyler yapılır..biraz kama sutra biraz arap ekolu, rusun votka içtikten sonraki hali derken sabah edilir efendim
  • "akrep burcu kadını adamın amına kor"
    (kiraz, rezan; metin kiraz. astrolojiye giriş. remzi kitabevi s.4)
  • yaşı gençse bir miktar amonyak kurtarabilir ama ergin akrep kadını için başucunuzda mutlaka şrınga dolu antidot bulunmalıdır.
  • fantezi üstüne fantezi yaşamanıza sebep olacak sex türü* * * * *. dikkat edilmesi gerekmektedir. çünkü akreplerin sex süreleri biraz uzun oluyor*.
  • ilginç şekilde abartılan deneyim. "allah allah bu kadar abartılacak ne var ki, gayet olması gerektiği gibiydi bu sevişmeler" (bir akrep burcu erkeği)
    biraz daha abartarak, boğa burcu kadınlarını tavsiye ediyorum bu arkadaşlara.

görüyorum, zamanının ötesini görüyorum...
hesabın var mı? giriş yap