*

şükela:  tümü | bugün
 • ilginç bir şekilde zodyak'ta ki tüm iğrenç özelliklerin yüklendiği burç olmasına rağmen, akrep burcuna mensup kişilerin, hatta kişi demeyelim sadece erkeklerin, mutlaka ve mutlaka akrep burcu olduklarını içinde bulundukları topluluğa ifşa etme isteğidir ve bu uğurda hiç bir şansı kaçırmazlar. kişinin akrep burcu olduğu beyanında bulunması için o topluluğun düşünce yapısı ve yaşayış tarzı önemli diildir. eğer burç muhabbeti açıldıysa, ki çoğu zaman buna gerek kalmaz, o şahıs illa ki burcunu söylemekten nefret ediyormuş tribine girer, ilk önce burcunu söylememek için kasar. hesapta akrep burcunun kötü özellikleriyle anılmasından usanmış gibidir. ama şerefsizin evladı yalan söylüyordur. bi an önce tribi bırakıp "evet bende akrebim" diye haykırmak ister. bu sebeple akrep burcu olan erkeklerden adam çıkmaz. yalnız benim gibi yükseleni balık olanlar şahane delikanlılardır.
 • duyurmaya ihtiyaç yoktur aslında; fazlasıyla bellidir birebir iletişimin olduğu mekanlarda..sanal ortamlardaysa 1-2 görüş bildirmeden sonra arıza ya da fark ortaya çıkmaya başlar..
 • son derece gereksiz bir ihtiyaçtır. akrep burcu olan birini görüp de anlamamak imkansızdır. her ne kadar akrep burçları, kendilerinin anlaşılmaz olduklarını düşünseler de ki zaten bu tavırları ile çok rahat ne oldukları anlaşılmaktadır akrep burcu insanlarının.
 • erkekler icin seks ve cinsellik konusunda iyiyim demenin ustu kapalı yolu. akrep burcu denilince ilk akla gelen cinsellige olan duskunlugudur. astrologlar bu burctan bahsederken once bu meselenin altını cizerler. belli ki agız alıskanlıgı ama akrep erkekleri bunu referans olarak kullanır. en azından benim tanıdıklarım boyle. konuyu burclara getirip muzip bir gulumseme ile akrebim demeleri cok sinir. cinsel performansları denildigi kadar var mıdır bilemem ama diger vasıfları ile evlerden ırak tipler.
 • "çok fena sikerim kızlar"ı üstü kapalı dile getirmek istemekten kaynaklanıyor tamam da; leopar desenli don giyse, bırak burcunu segs tanrısı olsa, pipisi 23 cm olsa gideri yok.. o da farkında napsın, burçlara sarmış.
 • karadeniz bölgesinde yetişen özel bir zeytin ağacı türünde yüksek oranda gözlemlenebilen bir ihtiyaçtır ayrıca. genel geçerli kurama göre maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisinin yedinci basamağında yer alır.

  ilk olarak ondördüncü yüzyıl başında norveç kırsalında ortaya çıktığına dair söylentiler olsa da bugüne kadar yapılan bilimsel çalışmalar ilk olarak yirmidördüncü yüzyıl başlarında orta asya steplerinde ilk meyvelerini verdiği yönündedir.

  kavimler göçünün bu ihtiyacın getirdiği dürtüler sonucu gerçekleştiğine dair bilimsel bir makale 10 ekim 1980 tarihli, la gazzetta dello sport isimli prestijli akademik yayında yer almıştır.

  konunu netleşmesi adı nihai bulguların elde edilmesi için cern'de yapılacak 29 şubat 2013 tarihli deneyin sonuçları beklenmektedir.

  yersen ; (bkz: chewbacca defense)

  yemediysen ; (bkz: sen kaç beni tanıdılar)