• aşırı seksi olmak. kadınların ilgisinden bunaldım artık.
  • -size yalan söyleyen insanları şıp diye anlamanız. onlar her yalan söylediğinde yüzünüze bakabilmeleri ve bundan utanmamaları. bu duruma karşı da sizin sinir olmanız ve maruz kalmaz zorundaysanız bu durum içinde bulunmanız. mecburiyet.

-yüzüne baktığınız biri hakkında aklınızdan geçen ilk şeyin ne yazık ki doğru çıkması. altıncı his.

-boş konuşan insanlara kalplerini kırmamak için tahammül edebiliyormuş gibi görünmek.

- başkalarının fındık kabuğunu dolduramayacak dertlerini balon gibi şişirip size abartarak anlatmasından fenalık geçirmek. aslan burcuna tahammül edebilmek.

-uyuyamamak. normal insanlar kafayı yastığa koyar koymaz ikinci rüyasını görmeye başlarken sizin sanki dünyayı kurtarmak size kalmış gibi bunu düşünerek asla yatmamanız.
  • insanların sizi seks objesi olarak görmesi. bu beni oldukça rahatsız ediyor. bütün akrepler güzel sevişmiyor arkadaş. bırakın yakamızı. bizleri düşüncelerimiz ve yaptıklarımız ile değerlendirin. bu biz akrepleri her daim mutlu edecektir.
  • şüphesiz en büyük zorluğu önyargıları kırmaktır. yazılan ve çizilen şeyler neticesinde insanların kafasında seksomanyak ve psikopatsınızdır. halbuki gözlemlediğim kadarıyla çevremdeki akrep burcu arkadaşlarım sıradan zamanlarda herkes gibiler. ne zaman bir iftira, haksızlık ya da yaralamaya maruz kalırlar, işte o zaman gerçekten tanışmış olursunuz. her şeyi bir kenara bırakırsak bu burç vs mevzuları eğlencelik geyiklerden öteye gidemiyor. akrep burcu insanlar için, bilimin yanından bile geçmeyen bu konuda bilime atıfta bulunan bir deyişle konuya noktayı koymak istiyorum: nullius in verba
  • yükselenim akrep çok da memnunum seksilik veriyor çok da iyi sevişirim başka derdiniz
hesabın var mı? giriş yap