1. ilginç bir fantazi denenebilir ( kıskaçlar ve iğne kullanmak zorunludur )
  2. yaşanmış bir hikayedir:
    akrep erkeğinin kendine güveni ve yengeç kadınının kendine güvensizliği birbirlerini tamamlayan öğelerdir. aynı şekilde yengeç kadınının genel olarak problematic hali, akrep erkeğinin ise sorun çözücü yanı ilişkiyi mükemmel bir dengeye oturtmaktadır. oysa ki burda çok büyük bir sorun vardır ve belki de ilişkilerin en sarsıcı sorunlarından biridir: "güven". akrep erkeği güven verir ve karşılığında güvenmek ister ancak yengeç kadını hiç bir zaman akrep erkeğini bu konuda tatmin edemez. zaten kişilik olarak yengeç kadınından çok daha ağır çeken akrep erkeği, daha, kendine güvensiz bir insanın kendine güven vermesini bekleyerek hata etmektedir. sonucunda ilişki birbirlerini çok güzel tamamlayan bir çift gibi görünse de bu durum akrep erkeğinin "eh be" demesine kadar devam eder. bu ise sabır sınırına bağlıdır. sonucunda erkek olan taraf bunalır ve ilişkisini koparır. ancak şunu unutmamak lazımdır ki, akrep erkeği her ne kadar egosantrik olarak değerlendirilse de bu kararı almasının ardından yengeç kadınından daha fazla çöküntüye uğrar ve toparlanması bayağı zaman alır. çünkü bir akrep erkeğini farkında olmadan ya da olarak, yerden yere vurabilecek tek burç dişisi grubu yengeç kadınlarıdır.
    (bkz: ben yaptım biliyorum)

yillar sonra gelen edit: yok boyle bsi. zamaninda aglak aglak yazilmis bir entry'dir. her insan kendi burcuyla degil, kendi ozelinde degerlendirilmelidir.
  3. akrep erkeğini burnundan ve kulaklarından dumanlar çıkarken görebileceğimiz ilişki

akrep erkeği ile yengeç kadını birlikteliği hakkında bilgi verin