• urfa'da yaşayan şahsıma sms gönderen düzce doğalgaz şirketi.

https://www.dropbox.com/….08.2017 18 07 08.png?dl=0

telefon numaralarımız kimlerin elinde geziyor allah bilir.
  • doğal gaz acil hatları acil olmayan firma.

doğal gaz acil diye 187'yi arıyorsunuz ve hatta bağlanmanız 3-4 dakika sürüyor. artık o ara zehirlenir misiniz? yangın mı çıkar orası da mukadderat.

koca firmasınız yahu iki eleman daha tutun hatlar meşgul olmasın.
  • aboneliği internet sitesinden kapatmak istediğinizde, saat kaçta kapatılsın seçeneği sunan ama o saatte kapatmayan firma. bugün evden 14’te ayrılacağım, 15’te kapansın madem dedim. uyandım, gaz yok. duş alamıyorum, ocağı açamıyorum. belli ki saat 8 falan gibi kesmişler, üşümüşüm. rezillik.
  • nisan* ayından beri sistem teknoloji altyapılarını yenilemeyi bitirememiş doğalgaz dağıtım firması.
    nisan* ayından bu aya* kadar her ayın son haftasında "sistem teknoloji altyapımız yenileneceği için <ayın son haftasının ilk günü saat 13.00> itibariyle sistemimiz abonelik, faturalara ve ödeme işlemlere kapatılacaktır. <bir sonraki ayın hafta içi ilk günü> itibariyle tüm işlemleriniz tekrar hizmetinize açık duruma gelecektir." şeklinde kısa mesaj göndermektir.
  • internet bankacılığı ödemesi yaparken ödeme yapmak için tc kimlik numarası, tesisat numarası ve sözleşme numarası ile ödeme yapma seçenekleri sunan ve yıllardır tc kimlik numarası ile ödeme yapmama rağmen ne hikmetse o kısımdan giriş yapınca borcu yoktur yazısı çıkaran müşteri hizmetlerine durumu izah edince yapabileceğimiz bir şey yok bundan sonra sözleşme numaranızla ödeme yapabilirsiniz cevabı alıp bir de üstüne müşteri hizmetlerinin sinirli konuşmalarına maruz kaldığınız firma. hem saçmalamaları yüzünden şu soğuk günde doğalgazım kesilsin, hem boşu boşuna faiz ödeyim hem de müşteri hizmetlerinin afra tafrasını çekeyim. ne güzel hizmet.
  • unutulan bir faturadan dolayı gazı kestikten sonra, kredi kartıyla ödeme yapmanıza izin vermeyen, garip bir doğalgaz şirketi. kredi kartıyla hiç ödeme almıyorlarmış, garip kafalar yönetiyor galiba bu şirketi...
  • doğalgaz aboneliği sözleşmesini 10 gün önce yapmama rağmen hala aboneliği açmayan firmayı aradığımda pişkin pişkin yasal iş günü 5 gün diyerek cevap veren gayri ciddi doğalgaz abonelik şirketi sanırım ilde tek ve rakipsiz olmaları sebebiyle bu kadar pervasızlar.
  • abone olurken yaturdığınız "güvence bedeline" çöken firma. aylardır şikayet vb. oluşturmanıza rağmen iade etmiyorlar aboneliğizi sonlandırdığınızda. ama doğalgaz faturanızı 5 gun geciktirin gazınızı keserler kış ortasında. böyle rezil bir firma aksa doğalgaz.
  • gelibolu'da doğalgaz çalışmalarını yürütürken su borularını patlatan ve on binlerce insana telafisi mümkün olmayan mağduriyetler yaşatan firma.
  • üst edit: mart ayı itibariyle bu gizli zammın üzerine bir zam daha yapılmış. metreküp fiyatı 2,347502 lira olmuş. bu tarife fiyatı değişikliğine dair ne bir haber var ne de bir bilgilendirme.

aksa ordu-giresun bölgesinde 0-100.000 metreküp arası perakende satış tarifesine gizlice yaklaşık %2,25 zam geldiğini fark ettiğim doğalgaz dağıtım firması. ikinci görselde tarifelerin 1 şubat tarihinde güncellendiği belirtilse de son birkaç saat içinde değişiklik yapıldığı kesin.

4 ocak 2022 ekran görüntüsü

26 şubat 2022 ekran görüntüsü

edit: 3 mart 2022 tarihli tarife satış fiyatına dair görsel eklendi.

3 mart 2022 ekran görüntüsü

böylelikle yılbaşı gecesi yapılan %25'lik büyük zammın ardından %4 daha zam yapılmış oldu ve fakat bu zamma dair hiçbir duyuru yok. hayalet zamlara hoş geldiniz!
hesabın var mı? giriş yap