şükela:  tümü | bugün
 • ayrica aksam gazetesinin bi eki
 • akşam gazetesinin çıkardığı adından da anlaşılabileceği gibi britanyalı teenlere hitap eden (genç lafı tam karşılamıyor, kendimi ..uhm pis türkler ne diyordu.. express edemiyorum) embesil dergi...

  içinde arasıra türkçe kelimelere rastlanıyor, boncuk bulmuş gibi seviniyor insan..
  adresleri de http://www.canteen.com.tr/ oluyor..
 • zeki kayahan co$kun'un, aydın boysan'ın ve rasim öztekin'in de yazarı olduğu bir dergiydi. gayet eğlenceli ne$eli bi$eydi.
 • akşam gazetesi hafatda bir verdiği gençlik ekiydi. yarım sayfalık dreamweaver, flash, photosohp dersleri filan olurdu. oradan dreamweaver öğrenmeye başladım. öyle adım attım web işlerine. şimdi ekmeğimi bu işten kazanıyorum. herhalde hey girl'den filan daha kaliteli bir gençlik dergisiydi. hey girl hiç okumadım kesin bir şey söyleyemyeceğim o yüzden. rasim öztekin yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam. bir de zeki kayahan çoşkun'un yazılarını sevdiğimi hatırlıyorum. ama ne yazdıklarını hiç hatırlamıyorum. başka başka güzel yazılar olurdu, onları da hatırlamıyorum. ama çok güzeldi. o zamanlar heycanlandırırdı bizi. gazete bayiyle 'abi sadece canteen alsam, elli bin lira versem olur mu?' pazarlığı yapardık.

  şimdi hatırlıyorum da, meslek lisesinin bahçesinde arkadaşlarla bu derginin başına üşüşmek, okumak, bize kendimizi kolejliymişiz gibi hissettiriyormuş. 'bizde genciz, bizim de heveslerimiz var'
 • duygusal zeka (eq) kavramına ilk defa bu dergide rastlamıştım. eq'su yüksek kişilere ergün penbe'yi örnek vermişti. bazen hafızamdan korkiyrum.