*

şükela:  tümü | bugün
  • izmirliler için bir başkadır akşam keyifleri... hele ki yaz ise...

    eve gelip balkonu yıkarsın cıplak ayaklarla, gun hala güneşliktir. suyun balkon taşlarındaki kokusu dolar içine, derin derin koklarsın... sandalyelerini yıkayıp parmaklıklara yaslarsın, masanı yıkarsın, masanın üzerindeki fesleğen saksısını sularsın... sonra sandalyeler yerine konur, masa kurulanır ve üzerine renkli bir örtü atılır.. fesleğen masanın baş köşesindeki yerini alır... yerler tam kurutulmaz... bir içki alırsınız, cıplak ayak cıkarsınız yeni yıkanmış balkonunuza, ayaklarınız ile suları oynaştırarak... işte akşam keyfi budur.
  • doksanli yillarin ortalarina dogru safak karaman'in sokaktaki adamla sohbet edip klip isteklerine yer verdigi, müzik dergisi programinda albümlerini didik didik ettigi sarkicilari bir de evlerinde ziyaret edip mutfak tezgahlarina, buzdolaplarina, dus kabinlerine, klozetlerine, yatak odalarina ve elbise dolaplarina kameraman ati araciligiyla zoom yaptigi kanal 6 programi.
  • kenan erçetingöz'ün sunduğu talk show tadında bir magazin programı.. pazar keyfi, harika pazar ve türevleri olan magazin programları gibi her 30 saniyede bir "dannn... x ordan çıkarken kameramana niye saldırdı.. azz sonraa.." gibi görüntüleri habire gözümüze sokup beynimizi uyuşturmadan adam gibi bir magazin anlayışı sergileyen program.. bence en önemli unsurları canlı yayınlanması ve kenan erçetingöz'ün garip olmayan* soruları..
  • konuk hanımlar için mini eteğin zorunlu kıyafet olduğu hissi veren program. bir sonraki aşamada marks and spencerın sponsor olup girişte herkese babydoll dağıttığını görürsem şaşırmayacağım.
  • muzun buzdolabında saklanmayacağını, klozet kapağının kapalı tutulması gerektiğini bu programdan; çocukların arabanın arka koltuğuna oturması gerektiğini adam olacak çocuktan öğrenmiştim.