şükela:  tümü | bugün
  • az önce facebook'ta gördüm. konya akşehir belediye görevlilerinin hayvana yaptığı işkence ve katliyam.

https://www.facebook.com/…/videos/1721315447882782/

buradan açıkça bildiriyorum, hatırlarız;

türk ceza kanununa gerekli maddelerin eklenmesi ile bunu yapan orospu çocuklarının hayatları sikilecek. bu sahneyi bu hayvana yaşatan sikik aciz götelek ılık götlü orospu çocukları dünyada bildikleri bütün rahatlığı dibine kadar unutup türkiye cumhuriyetinin onlara verdiği götlerine kazık gibi girecek olan cezayı dibine kadar ödeyecekler.
  • (bkz: up)
  • gündemden düşmemesi için ne yapmak gerekiyorsa yapmamız gereken işkence. böyle bir zulüm, böyle bir insanlıktan çıkma, böyle bir vahşet başka hiçbir canlı türünde yok. görüntüye her bakışımda elim ayağım tutmaz oluyor. bu akılalmaz işkence karşısında sesimizi duyurabileceğimiz kişi/kurumlar belediye başkanı ve belediye olabilir:

akşehir belediye başkanı
    akşehir belediyesi

bu korkunç zulme nasıl engel olunur, failleri nasıl cezalandırılır bilgisi olan lütfen yardım etsin, lütfen.
  • "görev"ini vicdansızca yapanların ve onları teşvik edenlerin ülkesi burası.
    evcil hayvanlar da işte ancak beslemelik oyuncak. o da elbette cins olmak koşuluyla.
    en kibirli zalimler.
  • gündeme çıkarılması gereken zulüm, arkadaşlar lütfen biraz daha el atalım.
  • bu nasıl görevdir ben anlamadım. kadın sesleri de gayet rahat, sanki günlük, olağan bir durum gibi görevinizi yapıyorsunuz diyor. görev; suçu, günahı olmayan hayvanların işkenceyle öldürülmesi mi acaba? asla bela okumam ama, allah belanızı versin.
    bimer, cimer,hayvanhaklari@ormansu.gov.tr'ye şikayet maili atabilirsiniz.
  • izleyemiyorum bu tür görüntüleri. neler olduğu belli az çok. bu yaratıklara verilecek ceza ne olursa olsun az kalır. vicdansız mahlukat bunlar. yaşamaya, nefes almaya, oksijen tüketmeye
    hakkı olabilir mi böyle insan müsvettelerinin?

o acı çektirerek öldürdüğünüz masum köpekten bin kat daha beter acıyla inleyerek ölmeniz dileğiyle şerefsizler.
  • up
    iletişime geçtiğim hiçbir hayvan derneği, kamu kurumu, meslek kuruluşu dönüş yapmadı. tek başıma sesimi duyuramıyorum, hayvansever yazarlar, hadi hepbirlikte duyuralım bu zavallıların sesini.