şükela:  tümü | bugün
 • 2005 yılında düz liseden anadoluya çevrilmiş, dağın başında bulunan lisemsi bir okul.
 • bağcılarda olan okuldur. ygs'ye gireceğim lisedir kendisi. anadolu lisesi düzgündür temizdir dedim ama düz lise çıktı. anadolu lisesine çevrilirken şartları da iyileştirilmiştir umarım.
 • sikimsonik bir muhitte yer alan * düz liseden hallice anadolu lisesidir. anadolu lisesi olduktan sonraki ilk mezunlardan olarak, okulun eğitim namına doğru düzgün bir standardı olmadığını söyleyebilirim. her yıl en fazla 1 tane tıp kazanan çıkar, geri kalanları arasında en iyileri istanbuldaki mühendisliklere yerleşenler filandır *. okulla alakalı ilk aklıma gelenler; bizim zamanımızdaki müdür suat hoca, matematikçi yunus hoca ve fizikçisi metin hocadır *.
 • hala öyle midir bilmem ama bizim zamanımızda müdürün sibirya kurdu cinsi köpekleri öğrencilerinden daha fazla değer görürdü ve daha güzel bir bahçeye sahipti.
 • 4 yılımı geçirdiğim 2012 yazında mezun olduğum istanbul'un en kötü ilçesinin en kötü semtinin en kötü mahallesinde bulunan eski okulum.düz liseden hallice olduğu bir gerçektir ama istanbul düz liselerin %99 dan iyidir ne olursa olsun anadolu lisesi diplomanda yazıyor sınıflar 30 kişi en fazla (tm ler 20 ben sayisaldim) ama iyi bir egitim bekeleme cok farkli degil duz liseden.zaten cok ad yapmamis semtt anadolu liseleri için geçerli bu kural.bağcılardaki diger anadolu liselerinden yada kucukcekemece anadolu gibi okullarla ayni egitim duzeyindedir.yeni acilmis yada daha mezun vermemis tum anadolu liselerinden iyidir.zaten calisirsaniz istediginiz sonucu alirsiniz hocalar ders anlatiyor sonucta.iyi hocada var kotu hocada.tıp kazananda çikiyor boşta gezende hepsi ayni siniflarda ayni egitmi aliyorlar.
  ama okul kadro olarak cok geri gitti ozellikle mehmet ismail nas gibi turkiyenin 1 numarali fizikcisi gitmek zorunda birakildi.yeni okul muduru basri dogan sayesinde herkes mutsuz.eğitim olarakta baya geri gidildi.okulda disiplin kalmadi.okul idaresi okulu sadece gecistiriyor.kimse ogrenciyi onemsemiyor.tercih yapacaklara tavsiye eviniz cok uzaksa yazmayin ben gidis gelis toplam3 saat yol cekiyordum ama yakinsa ve puaniniz daha iyi bir yer tutmuyorsa yazin.bagcilar olmasindan cok fazla suphe etmeyin okulun yarisi disaridan geliyor.ayni zamanda bagcilardan gelenlerin cogu iyi cocuklar zaten hangi semte giderseniz gidin gicik tipler olacaktir.hem okuldan kacinca gidecek biryer olmuyor ders calisirsiniz burada
  okulun servisi gayet iyiydi hala levent abi ve mehmet amca (çiftçi tur) serviste devam ediyorlar.servisten daha cok is ustlendikleride ortada
  not:erdem erbay-suat bozkurt-mehmet ismail nas-nihal (kimyaci soyadini bilniyorum) ve bunun gibi bircok hoca artik yok.arka bahcedeki sibiryalarda gitti.okulun yeni hali cok soguk oldu
  bu kadar
 • bağcılar'da bir lisedir. mezun olduğum lisedir. bahçesi geniş ve tm sınıfı güzel konumlanmıştı. en azından benim zamanımda.
 • mezun olduktan 6 sene sonra tekrar aklıma düşen okulum, insan dört duvarı, ateştuğla'yı falan değil de, o zamanki hislerini, duygularını ve hayallerini özlüyor.