şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ibretlik bir hikayedir.

  meral akşener'in habur rezaletini ben yapmadım, megri megri ben ağlamadım, barzani'yi ben öpmedim, 29 ekim'de peşmergeyi ben geçirmedim,... konuşmasını hatırlarsınız. işte o konuşmaya sebep olan, mitingde ısrarla bağırarak sesini duyurup akşener'e terör sorusu soran kişi, geçen bir yılın ardından evime ekmek götüremiyorum diye ağlayarak video çekecek hale gelmiş.

  her an aktrollerden de benzer bir çıkış izleyebiliriz. eğer cumhurbaşkanımıza bir şey demiyorum ama diye başlayan entryler görürseniz (akpli değilim ama'nın tersi) anlayın ki troll maaşları da yatmamış.

  ve şimdi svihs'ler
  yutub swihs'i de geldi

  --- spoiler ---
  ek: provokasyon yerine provakasyon yazdığım için hepinizden içtenlikle özür diler, bu hatanın üzerinde durmadığınız için hepinize teşekkür ederim. sevgilerimle, mahallenizin htc'si.
  --- spoiler ---
 • ulan sabah sabah nasıl boşaldım belli değil. dram değildir keyiftir. o konuşurken sesteki incelme çatlama hafif ağlama gerçekten müthiş bir keyiftir. yarın öbür gün biz de işsiz kalabiliriz. ama en azından kendimize " bak işi gücü varken yalıyordu, işsiz kaldı şimdi bok atıyor" dedirtmeyiz. dik durun amına koyum. bir mermi kaç para haberi olmayan bir insanın videosudur.

  edit: bir hümanist arkadaşımız ki bu kendi deyimidir bana mesaj attı. şimdi ismini vermeyeceğim mesajın içeriği ise kendisi benim yerime utanmış ve ben nasıl olur da böyle bir olaydan zevk alırmışım. ben de nasıl zevk aldığımı bir yazayım istedim;

  1- her fırsatta "laikçi" diye bizi hiç üzerinize vazife olmadığı halde dinsizlikle itham ettiniz. sanki bir şeye inanmamak ayıpmış gibi. aslında biz laikliği atatürk' ün çizdiği yolda savunuyorduk. dinle devletin birbirine karıştığı her toplum ve siyasi rejim sonunda gruplaşma ve ayrımcılığa gider. sanki müslüman olmak bir dürüstlük ve başarı timsali gibi müslüman olmayanlardan nefret eden sizlerdiniz.
  2- cemaatler,hacılar,hocalar,şeyhlere bu ülkede izin vermeyin dedik yetmez ama evetçiler pişkin pişkin yeni anayasayı savunurken biz gidip hayır verdik. sonuç ne ? sonuç 15 temmuz. onlar hoca efendi derken biz fetöş diyorduk.
  3- tarım, hayvancılık yerine inşaata yatırım yapılırken "ohh ne güzel duble yol yabtı" demiyorduk eleştiriyorduk. şimdi siktirin gidin domates kuyruğunda bekleyin zira işçiyi,çiftçiyi,hayvancılık yapan insanları düşünen savunan kesim durumu onlardan kat kat iyi olan okumuş kesimdi. biz üzerimize düşeni yaptık kuyruklara giren biz olmadık. şimdi neden kuyrukta bekliyorsun diyene böyle saldıracak vaziyete gelirsin işte.
  4- siz vatanseverliği eline bayrak alıp, ağzından allah ı düşürmemek sandınız. böyle çıkıp mitinglerde kendi görüşünüzde olan insanlara bile sırf sizinle aynı yeri yalamıyor diye vatan haini dediniz. bu ülkeye asıl katkısı olanlar, vergisini takır takır gününde ödeyen "seküler, dinsiz, laikçi" dediğiniz adamlardı.

  şimdi pek sevgili hümanist sevgi pıtırcığı olan arkadaşlarım; ben elinde palayla sokağa inip, sırtına bayrağı alıp uluyan bozkurtların, allah allah diye bu ülkenin bu hale gelmesine vesile olan hacıların, hocaların, din sömürücülerinin şimdi ağlamasından çok büyük keyif alıyorum. dediğim gibi yarın öbür gün ben de işimi kaybedebilirim. ama en azından içim rahat olur ben bu düzene alet olmadım derim. bu milletvekillerinin mal varlığı bu kadar çokken yiyor ama çalışıyor diyenler şimdi otursun böyle ağlasın.

  hayır birde kin bürüyüp ne yaptım onu da anlamadım? milleti örgütleyip, provoke edip adamın evini mi taşladık? adamı linç mi ettik? adamı canlı canlı bir binanın içine hapsedip yaktık mı? oğlum siz kin görmemişsiniz. biz kin nedir bilmeyiz. maraş'ta,sivas'ta insanları yakan kişiler benimle aynı görüşte değildi. ben sadece adamın 180 derece dönüşünden zevk aldım. ona mı karışacaksın?

  benim burada tek üzüleceğim nokta var. o da bu arkadaşın sikinin keyfine göre bakamayacağı halde yaptığı çocukları. onlar için çok üzgünüm. bakamıyorsan allah rızkını verir diye çocuk yapmayacaksın. o çocuğu doyurup, okutup ve en önemlisi seveceksen yapacaksın. öyle hayvan gibi üreme içgüdünle çocuk yapmayacaksın.

  şimdi siktirin gidin diyorum hepinize.
 • layığını bulmuş işçinin dramıdır.

  beter ol provokatör.
 • bu ülkenin beka sorunu olduğunu bilmeyen, gözünü para hırsı bürümüş bir hainin dramıdır.

  askeri üçret 2 milyar oldu daha yeni. neyine yetmiyor acaba?
 • iyi olmuş piçe. beter olsun amk evladı.
 • vicdanımı sikeyim. bu sığırlar için hala üzülen yüreğimin amına koyayım.

  fazlasıyla hak ediyorlar ama ne bileyim.

  edit; arkadaşlar gerekli küfürleri kendi organlarıma bizzat ettim zaten. o sığıra üzülüyorum derken, çoluğuna, çocuğuna üzülüyorum. o kadar da vicdansız olmamaya çalışın.
 • ülkenin batmasını isteyen bir teröristin zırıltısıdır. devletimiz bu tip terör odaklarına göz yummamalıdır, derhal tedbir almalıdır.
 • kimse kusura bakmasın ama sen yarrak ye çomar oğlu çomar.

  parazitten hiçbir farkı olmayan çomardır.
 • (bkz: acıyanı siksinler)

  (bkz: namkör)

  güne bu haberle çok iyi başladım darısı diğer koyunlara.
 • patlican kuyrugunda bokunda bogulursun insallah dedigim comar oglu comarin komik goruntuleridir efenim.
  boyle parali kopeklere aciyani siksinler.

  ulan son 10 gundur sirf bu comarlari izleyip yag yakmaya giriyorum su sozluge. vallaha cok eglenceli lan
  hahahahhahahahahahhahahahahah bak yine guldum.