• ibretlik bir hikayedir.

meral akşener'in habur rezaletini ben yapmadım, megri megri ben ağlamadım, barzani'yi ben öpmedim, 29 ekim'de peşmergeyi ben geçirmedim,... konuşmasını hatırlarsınız. işte o konuşmaya sebep olan, mitingde ısrarla bağırarak sesini duyurup akşener'e terör sorusu soran kişi, geçen bir yılın ardından evime ekmek götüremiyorum diye ağlayarak video çekecek hale gelmiş.

her an aktrollerden de benzer bir çıkış izleyebiliriz. eğer cumhurbaşkanımıza bir şey demiyorum ama diye başlayan entryler görürseniz (akpli değilim ama'nın tersi) anlayın ki troll maaşları da yatmamış.

ve şimdi svihs'ler
    yutub swihs'i de geldi

--- spoiler ---
    ek: provokasyon yerine provakasyon yazdığım için hepinizden içtenlikle özür diler, bu hatanın üzerinde durmadığınız için hepinize teşekkür ederim. sevgilerimle, mahallenizin htc'si.
    --- spoiler ---
  • iyi olmuş piçe. beter olsun amk evladı.
  • vicdanımı sikeyim. bu sığırlar için hala üzülen yüreğimin amına koyayım.

fazlasıyla hak ediyorlar ama ne bileyim.

edit; arkadaşlar gerekli küfürleri kendi organlarıma bizzat ettim zaten. o sığıra üzülüyorum derken, çoluğuna, çocuğuna üzülüyorum. o kadar da vicdansız olmamaya çalışın.
  • patlican kuyrugunda bokunda bogulursun insallah dedigim comar oglu comarin komik goruntuleridir efenim.
    boyle parali kopeklere aciyani siksinler.

ulan son 10 gundur sirf bu comarlari izleyip yag yakmaya giriyorum su sozluge. vallaha cok eglenceli lan
    hahahahhahahahahahhahahahahah bak yine guldum.
  • iyi parti mitingini tek başına provoke etme kararı alacak kadar koyu bir akpli’nin ağlayışıdır. “ben çocuğuma ekmek götüremiyorum” kadar acı bir söz bile senin ağzında anlamını yitiriyor malesef. işte bu daha acı bir durum.

senin yılllarca savunduğun o akp çukurunda binlerce suçsuz insan fişlendi, aç kaldı, işsiz kaldı, özgürlüğü elinden alındı. ve o kadar işsiz insanın bir parça da olsa kalmış umutlarıyla birlikte takip ettiği bir siyasi parti mitinginde “bırakın ekonomiyi, saraydan bahsetmeyin, terör konuşun” diye bağıracak kadar aşağılaştın. şimdi sen o çukurun içinde boğulmaya başladın diye sana hak mı verelim, üzülelim mi? “ben evime ekmek götüremedikten sonra bu gemi batsın” diyecek duruma gelmişsin ama bu gemi batmaya başlarken siz keman çalıyordunuz. umarım aç kalan kızını devlet elinden alır, daha iyi şartlarda yaşam sunar. umarım sen de o çukurdaki bir bok olarak hayatını sürdürürsün.

edit: bu ağlayan kişi şehit yakını olduğu için mitingde böyle duygusal bir çıkış yaptığını, bu çıkışına anlayış göstermek gerektiğini ve sözlerime dikkat etmem gerektiğini söylemiş birisi mesajında. ulan şehit yakınıysan git derdini ülkeyi yönetenlerin mitinginde dile getir.(gerçi daha ağzını açamadan alırlar, üstelik terörden yargılarlar) daha ilk kez seçime girecek olan ve üstelik milliyetçi bir çizgide olan partinin mitinginde terör üzerinden provokasyon yapmak nedir? sırf şehit yakını diye birisine saygı duymam mı gerekiyor ayrıca? bokunda boğul amına koduğumun çomarı seni.
  • ağlamasıyla gülmemi sağlamıştır kimse kusura bakmasın.

ikiyüzlü bir denyonun dramı.
  • yazın yediğin hurmalar kışın götünü tırmalar. winter has come, surprise motherfucker.
  • bu ülke için emek verip, üstüne kardeşini-babanı-çocuğunu-eşini toprağa vermek ya da kendinden bir parça verip gazi olmak gibi bir lütufun içine girdikten sonra peygamberlere bile denk sayılan bir statünün yanında giden dini inanışın için hala "kul hakkı" mevzusunda, doğrunun yanında olmazsanız sonunuz sadece hüsran olur.

zalimin zülmu karşısında ölümüne savaşan insanların dinine mensupsunuz. kitabını okumadınız.
    tarihin her çağında eşitlik adalet ve insana değer veren bir milletin coğrafyasında büyüdünüz "adalet" terimi sizin için slogan malzemesi.
    medeniyetin kurulduğu, kuralların yazıldığı, paranın bulunduğu, hukuğun çizildiği coğrafyanın içinde doğdunuz, bunlar sadece "sınav sorusu" sizin için.

e, sonuçta eğitim sistemini de "bu gerçek hayatta ne işimize yarayacak" şeklinde değerlendiren insanlar için sonuç cidden bu oluyor.
  • itö, yani işçi terör örgütü mensubu olabilir. halkımız böyle oyunlara prim vermez. yüce devletimiz haddini bildirecektir.
  • asgafshsgag bir zamanlar çukurova dizisindeki gaffur'un aynisi. *

yaa yaa rahat rahat konusuyordun, allah buyukmus dimi.. ogreneceksiniz, iftira attiginiz sey basiniza gelmeden olmeyeceksiniz.

simdi siktir git!
hesabın var mı? giriş yap