• bu da mı montaj - fotoşok.

fetö ile el ele, yan yana oturuyor akşener.
  • ak itler orospu cocuklugunda yeni bir cigir aciyor.

ulan nasil insanlarla ayni ulkeyi paylasiyoruz yahu. insani hayattan sogutur bu comar oglu comar ayak takimi.
  • 500 bin beğenmesi olan cübbeli hoca farkın tek adresi adlı facebook sayfasında paylaşılandır. (silinir ve onlara prim kazandırmayalım diyenler için ss linki teşekkürler centrio)
    ya kardeşim adam hadi öğeyi denetlemeyi bilmiyor siz hiç mi fark etmediniz font uyumsuz, boyut uyumsuz nerede tutsan elinde kalıyor bir de sayfanın yöneticisi resme değil tweet'e bakın demiş, teşekkürler kabul etmiş. 100lerce yorum var adamlar ağzına geleni saymış akşenere, hepsi hemen inanmış . aysun kayacıyı saygıyla anıyorum buradan. adamlar oy verip geleceğimizi karartıyor resmen.
    troller gelmeden teyit linkini de bırakalım : `https://teyit.org/…eni-yan-yana-gosterdigi-iddiasi/`
    akp o oyları böyle alıyor işte..
  • bu paylaşımı yapan şerefsizlerin açısından meral akşener'in fetöcü olup olmaması bir anlam ifade etmiyor. cünkü bir zamanlar neredeyse hepsi, bu törör örgütünün (bkz: fetö) en büyük savunucularının başında geliyordu. öyle ki bu gerçeği artık 5-6 yaşındaki çocuklar bile algılayabiliyor. onların derdi vatan, millet ve hatta allah değil, onların derdi bozulma tehlikesi içerisine giren rant korkusu. bu nedenle seçim süreci boyunca ellerinden geleni (yalan, iftira, algı yönetimi...vb) yapacaklar. keza bu adamlar çıkarları tehlikeye girdiğinde, allahı bile umursamayacak kadar karaktersizler.
    tanım: paint terk
  • kesin fotoşopla diploma yapanların işi. hatta paint.net'le yapmışlar bunları.
  • doğrusu akşener'in gülen ile fotoğraflı tweeti yalanı olması gereken haber başlığı.

diğer türlü cidden böyle bir anlam çıkıyor.
  • bazen böyle paylaşımlarda yorumlara dalıyorum. oradan oraya, oradan oraya. ürperiyorum. bu kadar cahil, bu kadar bilinmez bir halk var. ve bunlar kutsal saydığımız anadolu halkı. öğrenmek ya da bilmek gibi bir dertleri yok. dillerinde sadece dönemin (sadece bu dönem değil) taptığı lider. islam adı altında her şeyi bildiklerini ve her şeye hakları olduklarına inanıyorlar. hayatlarında kuran'ın ne anlattığını bilmeyen, sadece kulağının duyduğuyla yetinen, niye müslüman olduğunu bile bilmeyen müslüman bir topluluk. gizli hayatlarında tecavüz, ölüm, gasp gibi olguları normal karşılayan, kutsal ve mübarek bir halk.

özellikle askere gittiğinizde anlıyorsunuz; bir insanın ne kadar cahil ve çirkin olabileceğini...
  • öyle ok çıkartıp "aha bu da resmi hesabı" diyerek alttaki yorum sahiplerinin zeka seviyelerini ölçmeye yarayan gönderidir.

be adam, yiyorsa link koyaydın direkt. onca yazım hatası, fotoşok(!) ile gözlerim kanadı.
  • bu yorumu görünce gerçekleri fark ettim ve gözüm açıldı, çok teşekkür ederim.

tanım: ülkemizde türkçe bilen kimsenin olmadığını gösteren paylaşımdır.
  • tweet alabildiğine cehalet kokuyor. baştan sona imla hatası. bu kadar namussuzluk nasıl bünyeye zarar vermiyor hayret bir durum.
hesabın var mı? giriş yap