şükela:  tümü | bugün
  • asos.com'un küçük çaplı türk versiyonu gibi. ürünler çok benziyor fiyatları da iyi gibi ama cesaret edip alışveriş yapmadım.
  • fiyatları piyasanın altında olan, izmirli alışveriş sitesi. o çok bilindik alışveriş sitelerinden alacağınız bir ürün burda var mı diye bi' bakın derim. sırt çantası ve şapka siparişi verdim dün öğlen, 1-2 saat içinde kargoladılar, şuanda da elime geçti.

haklarında internette pek bir bilgi yok, bu yüzden insanların alışveriş yapmakta çekindikleri bir yer gibi duruyor. burdan sipariş vermek isteyip de çekinenler için; tamamen güvenilir ve memnun kaldığım bir alışveriş gerçekleştirdiğimi söyleyebilirim. gözünüz kapalı sipariş verebilirsiniz.
  • çeşitliliği ile denenebilecek güzel site. cesaret edip alışveriş yapılabilir. çabaları takdire şayan. hipsterlar keşfedememiş henüz belli ki farketseler yağma yapabilirler gibi duruyor.
  • kesinlikle uzak durulması gereken site. bu ayın 11'inde verdiğim siparişim hala kargolanmış değil. kargolanacak gibide gözükmüyor. müşteri hizmetlerini aradığınızda sizi 5 dakika bekletirler ve aniden kapatırlar. maillere cevap almak imkansız. tişört dışında bir kaç tane hoodie sipariş etmeyi düşünüyordum, son anda vazgeçmiştim sağları solları belli olmaz diye. cidden öyle oldu. siz siz olun uzak durun.
  • kadıköy sokaklarının giyim sponsoru olabilir kendileri.
  • birkaç gün önce alışveriş yapmış biri olarak gayet beğendiğim site. kargoda falan hiç yukarıda bahsedildiği gibi gecikme olmadı. bedenler de saçma sapan değil. pull & bear bedenlerine oldukça yakın olduğunu da söyleyebilirim tişörtler için.

edit: sonradan farkettim ki baya bi marka varmış, kinky pera marka ürünler test edildi, onaylandı.