şükela:  tümü | bugün
  • kibar ve medeni tanımına ben de katılıyorum. bir konu hakkında özel mesaj yoluyla görüşlerimizi belirtmişliğimiz vardır.

böyle yazarların çaylaklık sürelerinin daha çabuk bittiği bir sistem olmalı bana göre. ekşi sözlük yazarlığı öyle çok ciddi bir olay olmasa da insanlar tarafından önem verilen bir şey.

çizgini bozma. seviliyorsun. hakkında başlık açılan kaç çaylak var ki :)
  • merhaba dediği için hakkında başlık açan meriçleri ifşa ettirmiştir.
  • ekşici pipidaşlarımın good boy davranarak yatağa atmaya niyetlendiği dişi bir yazar.

bakirelik miydi buckbadilik miydi bir tabur adamla mı ne yatan kadın şeysine yazdığı entari sonrasında hababam sınıfının semra öğretmenin sınıfa girip ilk konuşması sonrasında coşmasına benzer bir tepkiyi fav olarak almıştır.*

kendisine afrika ormanlarından daha zorlu şartlar altında geçireceği ekşi sözlük platformunda başarılar dileriz.
  • kendisi için tek bir adet bile nickaltı yazılmamış olan saf bir oğlanın başlık açtığı kızcağız.

bir de uzun uzun övgüler dizmiş bu 18 yaşındaki kızcağız için. lan olm 18 yaşındaki bir kız neyi görüp yaşadı ve tecrübe etti de böylesine destansı bir nickaltı döşendin. sen hayırdır ya :)

tamam iki merhaba diyince kızı deli gibi hoplatmak istedin ve kendini tutamayıp kıza şirin görünürüm diye bombastik bir nickaltı girdin. sonuç? tabii ki fiyasko. umduğunu bulamazsın ehehe.

madem yalayacaksınız bari buna değecek biri olsun. çok amatörsünüz be olm. yapmayın böyle salaklıklar.