şükela:  tümü | bugün
 • piyasaya envai çeşit doğal ürünler sunan iso 9001 belgeli bir çeşit kocakarı ilacı firması.. başlarda arıcılık alanında uzmanken sonraları ürün yelpazelerine şifalı bitki türlerini eklemişler. ürünlerinin titizlikle hazırlandığı izlenimi var, şık ambalajlarla tüketiciye ulaşıyorlar.

  http://www.aksuvital.com/

  siteden bir alıntı; ilacın kısa tarihi..

  m.ö. 2000 : "al bu kökü ye"
  m.s. 1000 : "o kök kötü, al bu duayı oku"
  m.s. 1850 : "o dua batıl inanç, al bu iksiri iç"
  m.s. 1940 : "o iksir yılan hapı, al bu hapı yut"
  m.s. 1985 : "o hap etkisiz, gel bu antibiyotiği al"
  m.s. 2000 : "o antibiyotik artık işe yaramıyor, al bu kökü ye"
 • web adresi http://www.aksuvital.com.tr/ olan firma.
 • network marketing isine girmisler sanirim. eski bir tanidigin 12 senedir gormedigim oglu 15-20 dakikadir beni ikna etmeye calisiyor. biyik altindan guluyorum. yok yepyeni bir sistemmis de, yok herkes kazaniyormus da bilmem ne. daha once defalarca gordugumuz film iste, bitmek bilmiyorlar.

  (bkz: amway)
  (bkz: herbalife)
  (bkz: questnet)
  (bkz: bok)
  (bkz: püsür)
 • kayısı pekmezinin tadı epey iyi olan marka.
 • 2 yıldır envai çeşit ilaçlarla (nexium, lancor, fomadin, gaviscon, reny, vs...) rahatlatılıp, tedavi edilmeye çalışıldığı halde, düzelmeyip, daha da beter hale gelen gastrit ve reflü illetli midemin son çaresi olarak, kendilerinin zeytinyağlı kudret narını deniyorum 3-5 gündür tavsiye üzerine. o kavuniçi karışımla, mucizevi iyileşme sağlamayı umuyor ve bekliyorum. yetti gari. şimdilik mucizevi bitkisel karışımlar adayı marka. iyileşirsem, kupa kendisinin.

  mucize sonrası edit :)
  1,5-2 ay kadar toplamda 1,5 kavanoza yakın sabah akşam aç karnına içip, yediklerime de dikkat ettikten sonra (kahveyi de azalttim) ilaçlara bağımlı hayatım, ilaçlara bağımsız ve mide ağrısız hale geldi. çok abartmadan yediğim ve asitli içecekler tuketmedigim sürece, geçmişi hatırlamıyorum bile. tavsiye eder, şifa dilerim :)