şükela:  tümü | bugün soru sor
  • son dönemde belam olmuş durumdur. uzun zamandır aktif bir ilişkim vardı. ve bu düzenli ilişki düzeni yaklaşık 18 yaşımdan beri devam ediyordu. yaklaşık 6 aydır lise dönemlerimi yaşar duruma geldim. başta normal karşılıyorsun şayet sonraki dönemde kendinden iğrenme baş gösteriyor. adeta temel bir ihtiyaçtan mahrumiyet durumu bu. çevremde kız arkadaşım olmasını istediğim birisi yok. emek uğraş sayesinde bir tane yaparım ama bunu kendime yakıştıramıyorum. çok sevgilim olmadı 3 tane oldu üçüne de özellikle sonuncuya inanılmaz aşık olmuştum. elimde olmayan nedenlerden bittiler. böyle şeyler uyum ve ahenk işidir insanın cinsel motivasyonlarla kurduğu bir ilişki ne kadar sağlıklı olabilir. bilmiyorum. tinderı deneyeyim dedim. match alıyordum almasına da ordaki kadın profili gerçekten beni hayattan bezdirdi. kadın erkek herkesin başına gelmiştir bu durum. sabr edip hayata güvenmekten başka birçare yok sanırsam. bir de cinsel arzulara yenilip akla uygun olmayan ilişkilere girmemek lazım sanırsam aldığından çok götürüyor.
  • homolar da oluyor bu durum. aktif, pasif cinsel hayatları varsa bir süre sonra sadece pasif olmayı seçiyorlar. galiba pasif olmak daha fazla zevk veriyor.
  • (bkz: insanların acılarıyla dalga geçmek)

neyse derdimi sikeyim ya . tek derdim bu olsun.