şükela:  tümü | bugün
  • boktan bir kurye şirketi (bir kanzuk ve ticari itibarı zedeleme vakası ihtimali doğabilir, ama olsun) tarafından eve hapsedilmek istenilmiyorsa çalışılmaması gereken bankalar. geçen ay yapı kredi bankası'ndan arayıp size kredi kartı gönderelim dediklerinde hangi kuryeyle çalıştıklarını sorup aktif ileti olduğunu öğrendiğimde kendilerine sırf bu sebepten asla müşterileri olmayacağımı belirtmiş idim. fakat nasıl olduysa finansbank'ın kredi kartı satışında bunu atladım ve bugün eve hapsolmuş durumdayım. elbette biraz önce bankayı arayıp kart bugün gelmezse bankadaki tüm hesaplarımı iptal edeceğimi, okyanusun ortasındaki hawaii adalarından 1 günde gelen kargomla kendi hizmetlerini karşılaştırdığımda bunu rahatlıkla tercih edeceğimi bildirdim ve bir sonuç alınamayacağını bilsem de en azından biraz da ben rahatsızlık vereyim dedim. sözün özü, isterlerse on bin lira puan versinler yine de aktif ileti ile çalışan bankalardan hep beraber uzak durursak bu boktan, hatta siktiriboktan kurye şirketini batırabiliriz efendiler. benim bildiğim şu bankalar var:

yapı ve kredi bankası
    finansbank
    garanti bankası
    akbank
    teb
  • teb te bu aktif ileti ile çalışıyor. yanlış adrese giden kartımı geri getirmediler. tekrar bankayı arayıp iptal edip yeni kart çıkarmak zorunda kaldım.
  • maalesef halkbank.

bakalım kaçıncı maaşı kart kullanarak çekebileceğim.
  • türk ekonomi bankası yenilediğim kartımı ptt ile yollayarak takdirimi kazanmıştır.