şükela:  tümü | bugün
  • adamın amacı belli, tartışma yürütmek değil kendine küfrettirmek. yazmayalım diyorsun cevap veremediler denir diyor. demezler güzel kardeşim. yazmasan uçuyor gidiyor başlık, yandaşları biraz canlandırmaya çalışıyor anca. bu adamlarla fikir tartışması yürütülmez, yürütülemez. bunları yöneten belli, bunların amacı belli. insanların bunların "fikirlerinden" etkilenmesinden korkuyorsanız, siz ayrı başlıkta bilgilendirin insanları, oyunu bunların kurmasına izin vermeyin.

edit: misal bugün malın teki yine provokatif bir başlık açtı ama kimse iplemeyip de başlık başına kalınca az önce silmiş. yarın ilgi çekeceğini düşündüğü bir saate canlandıracağından eminim. attım fava bekliyorum. o kendini biliyor.
  • şiddetle desteklediğim serzeniş.
    hatta bunun toplu bir eylem veya harekete dönüşmesi içten bile değil. özellikle de ekşisözlük ortamı için çok basite indirgenebilir. azcık farkındalık olsun yav. ilişmeyin debelensin dursunlar kendi boklarında.
    şimdi adam başlığı açıp 1-2 saatte 100-150 entry giriliyorsa; zaten reklamın kötüsüyle prim yapmayı, algıyı siniri bozup şiddete dökmeye çalışarak, bizle aslında fikrini gündemde tutup, bizler kadar net olmayan kararsızları da kötü yönde etkileyerek emeline ulaşmış oluyor.
    bunu yapmayacağım, yapmayın, yaptırmayın, müsaade etmeyin yıllardır yapabildikleri en iyi şey buydu. ayar verme iç güdümüz ve mizah gücümüz haklı veya haksız ayırtetmeksizin zekasal olarak ezilen profili, vicdan ayarları bozulmuş milletin üstünde ters tepki yapıyor.
    ben daha yaratıcı olan bizlerinde mizah yeteneğini kullanması gerektiğini düşünen taraftayım.
    nasıl mı?
    siz de trolleyin veya gülün geçin. ne kadar çok sinirlenirsek o kadar çok adam yerine koyduğumuz zannediliyor. ne kadar çok entry o kadar çok prim ediyor. ciddiye almamak lazım. bırakın onlar bunu görünce çıldırsın veya başlığı kendi elleriyle dirgenlesin.
  • (bkz: up)
  • trolu gomme, laf sokma hevesinin trolun o basligi acma amacini goremeyecek kadar fazla olmasindan ileri gelir.
    (bkz: aferin)
  • sinir oluyorum bir şeyler dürtüyor
  • sen cevap verdiğini sanıyorsun ama başlığa prim yaptırıyorsun. git ayrı başlık aç.
  • don’t feed the troll önermesine uyulması şiddetle tavsiye edilir. adamın amacı başlığın ayakta kalması kimsenin verdiği ayar, küfür umuru değil.
  • kowalski doğru söylüyonda ortalık orospu çocuğu kaynıyor.
  • bu eylemle tv de iktidar yalakalarinin oldugu programa katilan muhalif veya bagimsiz insanlarin durumu ayni.

simdi yalan soylemeyim ben de yaziyorum, bir akcomar in entry sini gorunce dayanamiyorum.
  • onları upladığınız kadar şu başlığı uplasaydnız gündem olamayacak mal mal ilkokul terk şeylere lisans kafası döküp milletin aklına da ulan getirmezdiniz.

yazmayın , görünce bir aktroll başlığı yazmayın. gidip yazmayon diye bişe yazıp entry katmayın.