şükela:  tümü | bugün
 • seçime kadar sanırım sayıları çok daha fazla artacak. şu anda hummalı bir çalışma içerisindeler sürekli trol başlıklar açıyorlar. seçime kadar hepimize akıl sağlığı diliyorum.

  edit0: özellikle aktroll arkadaşların ramazan ayında incelemesi gereken bir liste buldum. buraya dikkat 1. madde çok önemli. (bkz: günahlar sıralı listesi)

  edit1: mesajlardan anladığım kadarıyla herkesin ortak görüşü entrylerini beslememek. heyecanlı suserler hemen entry yazıyor zaten onların da istediği bu. galiba bu sefer her şey güzel olacak.

  edit2: (bkz: troll başlıklara entry girmiyoruz)

  edit3: bir suser arkadaşımız aktroll çalışma şeklini kısaca açıklamış. bende burda bilgi açısından paylaşmak istedim.
  '' ilk olarak bir aktroll provokatif bir başlık açıyor. başlığı görüp sinirlenen muhalifin yazması için olta atıyor. diğer troller de başlığa yazmak için beş on dakika bekliyorlar. eğer muhalifler art arda entry girerlerse entry girmiyorlar. muhalif başlığı görmezden gelir ise on dakika sonra art arda başlığı doldurmaya başlıyorlar. çoğu aktroll başlığında ilk 20 entry ve entry girme saatlerini incelendiğinde açıkça görülüyor zaten bu durum. bunun sonucunda art arda entry girilince başlık hemen gündem sekmesinde görülüyor ve aktroller başarılarının gururunu yaşayarak başka bir provokatif başlık üzerine çalışmak için paydos ediyorlar. bizim muhalifler de 300 entry girip deşarj oluyorlar. görmezden gelseler kendileri çalıp kendileri oynayacaklar. ''

  edit4: bu akşam aktroll rekoru kırılıyor. sanırım hepsi bu yayın için özel hazırlanmış.. belediye destekli ofislerinde nasıl trollük yapabileceklerini tartışıyorlar ama onlarda farkında kimse inanmıyor onlara. bu akşam herkese çok güzel bir engel listesi çıkacak.
 • agizlarindan salyalarak aka aka #çükümüçaldılar diyerek kuduz kopek gibi dolaniyolar lan ortalikta. allah bu trollerin cevresindeki insalara sabir versin ne diyelim.
 • entry yazmayarak noktalanacak patlamadır. bırakın efenim bu üç beş akbabanın başlıklarını. yazmayın. daha laf anlatmaya çalışıyor millet, entry giriyor. o cümleleri algılayacak entelektüel bir zekaya sahip olsalar zaten açıklama yapmanıza gerek kalmaz.
  y a z m a y ı n. bu kadar.
 • (bkz: #89931428)
 • başlıklarına yazmayın yeter. herifler başlığı açıyor daha sonra uğramıyor bile bizim muhalif laf sokacağım diye döşüyor 200 entryi. yazmayın şu amiplerin başlığına.
 • o. çocuğu patlaması olarakta değerlendirilebilecek patlamadır.
 • olay yeri inceleme ekiplerinin çok sayıda makarna ve kemik bulacağı patlama.
 • ee birileri açmış kesenin ağzını bu çakallar için festival zamanı. ar yok namus yok haya yok vicdan yok insanlık yok.

  sadece sahibi nasıl isterse hav hav.

  bu çakalların yedikleri yetim hakkını bi gün gırtlaklarından geri sökecek yiğitler de çıkar. şimdilik havlasınlar.
 • bunlar zamanında açılımı sarrafı haburu savunanlar. hırsızlıklarını uğursuzluklarını kuduz köpekler gibi saldırarak örtmeye çalışıyor. genelde ilk girisi görünmüyor ama anlaşılıyor salyalarından neler aktığı. engelle geç prim yaptırma laf anlatma. kaybettiler eğer klasik hırsızlıklarını yapamazlarda yine kaybedecekler. kazanırlarsa çalmış olacaklar. sadece ülkeyi daha ne kadar süre daha dibe doğru çekecekleri, daha ne kadar zarar verecekleri belli olacak. tüm kurumları ezdiler bitirdiler bakalım ağır aksak süren çok partili yaşamı da bitirecekler mi?
 • orospu çocuklarının patlaması...

  analarini sikeyim...