şükela:  tümü | bugün
  • bundan sonra bireysel olarak aktrollere cevap vermeme kararı aldım. her cevap verişinizden nemalanıyorlar, keyifleniyorlar ve söyledikleri, yaptıkları şeyler daha da popüler olmuş oluyor. tartışmaya girmemek, onları görmemezlikten gelmek ve açıkçası iplememek daha doğru bir yaklaşım olacaktır.

bu sebeple böyle bir kampanya yapılmasını talep ediyor ve destek bekliyorum.
  • sonunda aklı başına gelmiş suserların var olduğunu görmek sevindirici.

adam zaten inanmadığı bir başlığı gündemde kalmak ve sol framede görünürlüğünü sağlayıp algı oluşturmak için açıyor.

siz de binbir türlü entry ile sabahtan akşama kadar o aptal konu başlığını sol frame'de tutuyorsunuz.
  • rte nin söylediklerine de takılmayın diyerek genişlettiğim kampanya.

abi bırakın takılsınlar kendi aralarında işte, buraya getirip gündem yapmanın hiç gereği yok.
  • cevap vermediğiniz zaman, fikir diye yazdıkları sıçmıkların doğru olduğunu zannedecek insanlar çıkabileceği için katılmadığım önerme.
  • sigarayı bırakın kampanyası gibi bişi. bırakası gelen zaten kampanyaya falan bakmaz, bırakır; tiryakiyi de hiçbir kampanya vazgeçiremez. üstelik, goygoy sigaradan daha da tatlı.
  • - ben aktrollere kufur edecem!
    - hayir olmaz, yapmaa! bak abicim sen eskisozlugu seviyor musun?
    - tabi abi kolumu kessen limoni eksi akar
    - pekiii, sen simdi kufur edersen eksi sozluk kapanacak, mutlu olacak misin?
    - olur mu abi eksi sozluge canim feda.
    - e tamam o zaman aktrollere kufur etmiyoruz!
    - yok abi ben bilmem, ben aktrollere kufur etmek icin yazar oldum!

--------------
    rte disinda basbakan hatirlamayanlar icin edit:

(bkz: ben tümer'e küfür edicem)
  • (bkz: genç aktroller bu kampanyadan rahatsız)

rte'nin en büyük kötülüğü birisi zamanından 5-10 sene önce gelmemesi veya 10-15 sene erken gelmesi.

ve amk, sik kafalı japon askeri, şımarık veletlerin tavan yaptığı, ilgi orospuluğunun meslek haline getiren bir nesli bizim başımıza bela etmesi.

face'de twitter'a buradan instigram'a , snapchat, periscop ve adını bilmediğim sikik sokuk sosyal mecralarından yüz bulamadıkça yeni bir mecraya yol alırken yolu ekşi sözlük'e düşüp buradan trend olmanın malum kesime sallamasyon yapmaktan geçtiğini farkettikten belli bir zaman sonra artık kendisini s i k l e y en olmayınca, bu sefer de malum kesime lütfen cevap vermeyin gibi sikik sikik başlıklar açmakta bulan ergen bir piçin ezikçe açtığı kampanya.
  • bu uygulansa, gün içinde hiçbir ak başlık ilgi göremez, kalır öyle, anca kendileri entry girmek zorunda kalır. ama hepimizin içinde favorilenme, laf sokma ve debe'ye girme dürtüsü olduğu için, böyle bir şey asla olmayacaktır.
  • anlaşılan odur ki, suserler tarafından genel olarak aktrollere cevap vermek daha doğru olarak görünüyor. keşke tam tersi olsaydı dediğim ve destek beklediğim kampanya.