şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ekşi sözlük'ün anasını belleyen, her gün suriyeli gibi onlarcası sözlük'e dahil olan bu s.ğır aktroller için, bu paralı ş.refsizler için uygulanabilecek çözüm önerileridir. zira ortalık çöplüğe dönmeden önceki son çıkıştır.

  ben ilk önerimi sunuyorum dostlar. isimlerinin altını yazılarla dolduracağız. hepimiz girip nicklerinin altına gerekeni yazacağız. entry etiketlemek kolay iş. hepsi ortada bu tiplerin. bakıyorsun 20, 30, 40 entrysi var. bakıyorsun hepsi yeni üye olmuş. nasıl üye yapılıyorlar, ne amaçla üye yapılıyorlar, nasıl saniyesinde yazar olabiliyorlar anlamak güç. en azından göte göt demiş olacaksınız ve her şey ortada olacak. gizliliğe gerek olmayan bir konu bu.

  bugünkü aktrol incilerim aşağıdaki tipler. gidip entrylerine bakın. isim sayfasının altlarına yazın. her biri için bunu uygulayın.

  jawslaw
  iradeden murad
  risksever

  ayrıca (bkz: başlıkları engellenecek büyük aktroll listesi) başlığından gidip listelerinizi güncelleyin. nick bulmam lazim danasının başlık parselleme olayından sonra dahi çekinmeden kendisini engelleyin. zaten en fazla miting başlıklarını parsellemeyi akıl edebiliyor aklı evvel aktroller.

  ekşi sözlük'ü iki avuç zekasıza yedirecek değiliz. kendinize gelin paralı unçuvalları sizi. az vaktiniz kaldı. sizin kafanızla yazayım :

  "vakit engelleme vakti"