şükela:  tümü | bugün
  • haldur huldur yardırmakta olmalarından gözlemlenen durum... seçimden sonra mesai bitti diye üzüldüler ama, soma'ydı, gezi yıldönmüydü derken ekmek yemeye devam ediyorlar... ekmek derken, gerçek ekmek. adam başı 25 liradan fazla veriyorlarsa ne olayım.
  • bugün bir kaç kat daha fazka küfür yemeleri haricinde bir etkisi olmayacak hededir. e hoş o adamlar da zaten insanlar anamıza , bacımıza şöyle doya doya küfür etsinler diye yazdıklarından bilemedim şimdi bu onlar için bonus bir kazançmıdır.
  • başbakanlık soma için yardım kampanyasında biriken paranın kokusunu alanın sozluge abanmasındandır.
  • kendi içlerinde de çaylaklık sistemi uyguladıklarını, yanlışlıkla ya da bilerek de bütün çaylakları ön saflara atadıkları gün olduğunu düşünmekteyim ayrıca.
    saçmalamak, bokunu çıkartmak gibi tabirlerin yetersiz kaldığı, yeni ifadelere ihtiyaç duyuran durum olmuştur artık.

değersiz aktroller, bugün savunduğunuz şey vahşet. cinayet. akla, mantığa, insan olmaya sığmayan bir durum.
    sizin sonunuz elbette gelecek.
    bugün biz haklıyız. özellikle son 1 senedir biz haklıyız.
    ama sizin sonunuzun geldiği gün, sürüm sürüm sürünürken kafanızı yerden bile kaldıramayacaksınız. utancınız, pişmanlığınız o kadar büyük olacak ki.

ben seneler boyunca bu direnişi gururla anlatacağım.
    siz kimliğinizi saklamak zorunda kalırken.
  • yarak kürek bir iddia. sen konuş başkaları sussun amk.
    kesin düşüyor mu hükümet onu deyin bana. ab almış mı karar nolmuş.
  • kendisinden başka fikir beyan edecek kimse olmamasını arzu eden bir faşist beyanatı.
    (bkz: kemalist zihniyeti)
  • açtıkları mide bulandıran başlıklarla gözden kaçmayan durumdur.

uzun süredir ortalıklarda gözükmeyen birçok maaşlı hesap bugün zuhur etmiş. demek ki maaş aldıkları merkezden bir uyarı gelmiş.
  • bugüne özel yemek paralarını da ceplerinden ödemişlerdir.
  • bugün de kendi çapında çabalayanlar var, hangi saçma başlığı açsam ilk entiri görünmüyor, demek ki neymiş sümeyyenin kuzularından iyi bir troll listesi yapmışız.