şükela:  tümü | bugün
  • düdüt: tehditlere de başladılar, göt korkusu dağları aşmış

son günlerde net bir şekilde görülen durumdur.

eğer işler onlar göre ters gider ise alayının muhtemelen çoğunlukla tck 312'den, geri kalanının tck'nın küfür, hakaret vb suçlardan yargılanacağını bilmek korkusu da denebilir.

tanesi 5 liraya otoban kenarında göt verir gibi sattıkları o entrylerin/twitlerin/yorumların hepsinin götlerine girebileceğini farketmek büyük bir azaptır sanırım.

bence şimdiden nedamet getirsinler. 15 temmuzdan önce nedamet getiren fetöcülerin götü kurtardığı gibi kurtarabilirler.

iyi niyetli bir tavsiyedir.

unutmayın fetöcüler de bir ara kendilerini her şeye hakim sanıyor idiler.

etme bulma dünyası.

men dakka dukka.

edit: hemen birisi gelip havlamaya başlamış. ezberinde başka bir şey olmadığı için de fetöcü diye saldırıyor dangalak. anlaşılan entrynin tamamını bile okumamış. işte bu işinize gelmeyen herkesi ya bu adam kimdir nedir diye bakmadan fetöcü/terörist ilan ederek insanları kışkırttığınız için yargılanacaksınız.

büdüt: büzüğü 3,5 atanların hepsi başlığın altına yavaş yavaş toplanıyor*
  • elinizden geleni ardınıza koymayın fetö 'nün köpekleri

herkesi kendiniz gibi kalitesiz zannediyorsunuz değil mi?

şu sözlükte erdoğan'a binlerce küfür uçuşurken ve hiçbirine birşey olmazken , gelmiş buraya at ağızlı milleti tehdit ediyor. ama sorsan diktatör erdoğan.

siz seçim falan kazanamazsınız. hadi oldu da kazandınız, kimse bu memleketi size (fetö) yar etmez. boşuna havlamayın. tek kozunuz kaldı. babanız abd 'nin bu ülkeye saldırması. o da buyursun gelsin.

edit : klasik fetö tavırları. anaokulundaki aşağılık kompleksli bebeler gibi sürekli etrafı tehditler falan :)

korkma titre
    yar-gı-la-na-cak-sı-nız

5 yıldır havlıyorsunuz. icraat görelim. hocanızın boklu donunu kokluyorsunuz da o mu kafa yapıyor anlamadım ki...

edit : bu yazıda hitap edilen kitle fetöcülerdir. ülkenin yar edilmeyeceği pislik örgüt yine fetö örgütüdür. siz kelimesi ile fetö 'yü kast ettiğim de gayet açıktır.

edit2 : adam bir de edit yapıp kendisini tehdit eden tiplemenin mesajını göndermiş. benim mesaj kutumda onlardan 100 tane var. :)

edit3: başkanlık seçiminde muharrem ince'ye, parlementoda akp 'ye oy vereceğim. fetö 'nün karşısında kim varsa oyum ona. kemal cehennem olur giderse ve chp genel başkanı muharrem ince olursa, oyumu ilelebet chp 'ye veririm. seve seve
  • aqtroll'erin aksine biz kin gütmeyiz. pişman olup af dilerlerse sayın ince ve sayın akşener emin olun bu troll arkadaşları da bağrına basar. şuan muhalefet yıkıcı değil yapıcı, parçalayıcı değil birleştirici. bu nedenle ben troll kardeşlerimi de korkmadan iyi olanı seçmeye çağırıyorum.
  • btk yasasına göre 2 yıllık kayıtlar tutuluyor. en başta atatürk’e hakaret edenler alacak cezasını.

lan oğlum bakın daha hükümet bile değişmeden lordunuzun götünden kan aldılar. hem de lord anası tarafından siyasi koruma altındaydı. şimdi gülüp eğleniyorsunuz ama götünüzü tırmalayacak bu hurmalar haberiniz yok.

hakaret, tehdit, küfür, iftira vb. bunlar yanınıza kalmaz.
  • fetöcü köpekler de gelip sağa sola "fedö fedö fedö" demeye başladığına göre gerçekten büzük kitlenmesi yaşamışlar.

türkiye de düne kadar fetöye sakso çekmekten helak olmuşlar gelip burada millete fedö fedö fedö diyor, komik.
  • 24 haziran akşamı içe doğru sıçmaları ile sonuçlanacaktır.

(bkz: içe doğru sıçmak)
  • sosyal medya hesaplarına bakıldığında çok net görülen bir değişim. adamın bu güne ait facebook duvarına bakıyorum: çiçekler, doğa, manzara paylaşımları varken üstten 2017 yılına tıklıyorum karşımda cehape zihniyeti, ke-mal, inönü ile ilgili bir sürü fotomontajlı saçmalık.

heriflere bir aydınlanma gelmiş. seçime katılsa yeşiller partisine oy verecek mübarekler.
  • lan oğlum ekşi çomarları siz değil lan. bu rok var. ömer var, nagi var, küçük cem var. onlara diyorlar.
  • kendi getirdikleri ucube başkanlık siteminin kurbanı olma riskiyle karşı karşıyalar.
    parlamenter sistemde %48 oy meclisim %60'dan fazlasını almalarına yeter de artardı bile.
    ama şimdi ne meclisteki çoğunluğu ne de cumhurbaşkanlığını garanti edemiyor.
    cumhurbaşkanlığı için %50 şart. %49.99 bile yetmiyor.

yarattıkları kutuplaşmanın, bu kez kendilerini yok edeceğinden korkuyorlar.

zira akp giderse, tayyip erdoğan giderse, bu yağma ve talan düzeni son bulursa, gidecek hiçbir yerleri yok.

korkmasınlar da ne yapsınlar?

ama şunu da bilsinler ki, yerlerine kim gelirse gelsin, akp ve erdoğan'dan daha adil olacaktır.
  • (bkz: siz kaçın beni tanıdılar)

@2'nin içinde bulunduğu durum aynen yukarıdaki gibidir.

(bkz: sazan.avi)