şükela:  tümü | bugün
 • zaten baktığınızda aynı adamın 5-6 entry girip hep aynı şeyi yazdığı belli.
  cidden ilginç olay. maaşlı soysuzlar.
 • --- spoiler ---

  sağlam bir kaynaktan aldığım bilgiye göre
  --- spoiler ---

  (bkz: kaynak götüm)
 • öncelikle: (bkz: kadıköy'de iki polisin darp ettiği çellist gülşah)

  harf sınırına takılan, aslında ifade edilmek istenen: (bkz: muhalif trollerin darp edilen çellist başlığı altında operasyon yapması)

  sağlam bir kaynaktan aldığım bilgiye göre sözkonusu başlık altında kendilerinin faaliyette bulunmaları ve konuya önem vermeleri için direktif gelmiş. buna müteakip başlık altında ısrarlı bir faaliyet başlatılmış.

  başlıkta yüksek beğeni sayısı olan polis nefretini ve ***devlet düşmanlığını *** meşrulaştıran birçok manipülatif çöp entry var.

  bu kadar sistematik ilerleniyor olması şu anda bulunduğumuz ve gelecekte bizi getirmek istedikleri noktanın vahametini gösteriyor.
 • aktroll dediğiniz varlık hangi konuda operatif değil ki?

  mağduriyet operasyoncuları siziiii :)
 • polisin faaliyetlerini eleştirmek ne zamandan beri polis, devlet düşmanlığı ? sorun bu işte. eleştiri gelişim için çok önemli bir unsurdur lakin ülkede muhalefete terörist, polisi eleştirene devlet düşmanı deniliyor. siz güdülmek istiyorsunuz arkadaşlar kimse kusura bakmasın. avrupaya bakıyorsun benzine 3 kuruş zam gelince binlerce insan sokağa dökülüyor, yürüyüş yapıyor ama biz 5tlye alıyoruz litresini ve kimsenin gıkı çıkmıyor. mevzubahis durum hakkında telefonla kaydedilmiş bir görüntü dışında bilgim yok ama o görüntülere baktığımda bir şeyler yanlış diyebiliyorum. fikirlerimi dile getirdiğimde de kimse bana polis düşmanı yahut terörist diyemez. polisi sevmek bir ibadet değildir ya da devlet bir din değil. her şeye gözümü yumup iman edercesine körü körüne bağlanamam. yanlışı yapan polis de olsa, cumhurbaşkanı da olsa hatta geçmişe dönecek olursak padişah da olsa yaptığı yanlıştır. geçtiğimiz sene cep telefonum çalındı ve ben de polisle iletişime geçtim, civardaki dükkanların hepsine bizzat gidip kameralarının olup olmadığını sordum. ben bunlarla uğraşırken bir polis aracı ve iki polis geldi ve durumu anlatmamı istediler, anlattım. o telaşlı anımda iki polis memurundan yaşça büyük olanı bana bağırarak ve küfür ederek konuşmaya başladı, hakaret etti. kurduğu tüm cümleleri tam hatırlamıyorum ancak 'salak bunlar vallahi ya. alıyorlar koca koca telefonları, çocuk gibi sahip çıkamıyorlar amına koyayım. her gün bunlarla uğraş dur.' şeklinde bir şey söylediğini net hatırlıyorum. e ondan sonra polisi eleştirdi oluyor. çok yakın bir arkadaşımı da birkaç sene önce kimlik kontrolü ayağına resmen dövmüşlerdi aq. sebep alkollü olması... şikayetçi olduk ve bir sik olmadı. polis gelip herhangi bir araç kullanmadığı halde vatandaşı alkollü olduğu için kaşla göz arasında darp ederse amına koyarım öyle düzenin. neyse, zaten sözleriniz yılan size de dokununcaya kadar oluyor. yarın öbür gün size de dokununca izin verirsiniz, eleştiririz polisi.