şükela:  tümü | bugün
  • bir açığını yakalamak ve video yorumlarında trollük vazifesini icra etmek mecburiyeti sonucu; yalnız geçtiğimiz 1 ay içinde, 80 civarı muharrem ince mitingini ve katıldığı tv programlarını izlemek zorunda kalmış aktrollerin dramıdır.

dalga geçmek değil, empati yapmaktır amacım..
    yahu düşünsenize aksini?.

bana o kadar rte mitingi izletseler -ki galiba 16 tane anca yapabildi dede-intihar ederim arkadaş. (zaten intihar etmesen iki saatte beyin ölümün gerçekleşiyor)

kaldı ki ince'ci olmama rağmen, ben bile 2-3 mitingini anca izledim. bunlar hepsini ezbere biliyor..

adamlara ne söylesek boş, bilmedikleri şey kalmadı. ince anlatmış hepsine. hiç mi hiç kendinizi yormanıza gerek yok.

(bkz: seçime kadar troll başlıklara yazmama kampanyası)

şaka maka yeminle ekmek parasına çalışıyor adamlar... bu kadar nutuktan sonra sandığa gidince kesin satacaklar reisi.
  • rakibini izleyen teknik direktör edasıyla disipliniyle izliyorlar ama eminim sandıkta foto olayı olmasaydı belki ince’ye oy bile atabilirlerdi ama para ve takip zorluyor evlatları.
  • dramı onlar adına ben yaşıyorum. para karşılığı, emir karşılığı irade ortaya koyan insanların varlığından utanarak.
  • bazen ağzından köpükler saçarak özel mesaj atan aktroller oluyor , kötü geçen günümü şenlendiriyorlar . aman eksik olmasınlar.