şükela:  tümü | bugün
  • akustik performans evi
  • perşembeleri skyturk'te yayinlanan şahane akustik müzik programı. sanatcilar hem kendi şarkılarını canlı çalıyolar hem de hiç akla gelmicek şarkıları coverlıyolar.bazen öyle birini görüyosun, aa ne kadar da güzel şarkı söylüyomuş meğersem diyosun, yüzde bi gülümseme bırakıyo işte. mtv unpluggedin turkiyede biraz daha gelistirilmis bir formatla yapılmışı gibi.
  • türkiye standartlarının üzerindeki prodüksiyon kalitesiyle farklılığını ortaya koyan program. gerek ses gerek görüntü olarak yıllardır piyasada olan benzerleri görüp örnek alsalar keşke.
  • uzun zamandır hasretini çektiğim bir boşluğu ziyadesi ile doldurmuştur. lan her akşam evde berkut unplugged izlemekten ufaktan sıkılmaya başlamıştım. katılan sanatçıların kendi türleri dışında da şarkıları performe etmeleri ayrı bi güzel olmuş. [[şu performe kelimesini bana cümle içinde kullandırması bakımından da kıymetlidir. kendi yazdığım kelimeden rahatsız oldum arkadaş]]
  • su anda fırat tanış'dan, nam-i diger koyu bilal, nefis bir performans dinledigimiz program.
  • televizyonda elif çağlar, jehan barbur, fırat tanış performanslarını seyrettiğim ve ekranlardaki önemli bir boşluğu doldurmuş program.
    isterim ki ilhan erşahin'i, ayhan sicimoğlu'nu, julide özçelik'i de ekranlara taşısınlar...
  • tüm enstrümanların seslerinin bu kadar net ve güzel duyulduğu nadir performans programlarından biri, belki de teki.
    umarım tez zamanda aylin aslım ve yasemin mori de değer,deşer de geçer..

eklemeden edemedim, hele sunucu abimiz programın veda ve kapanış konuşmasını, konuk sanatçının performansı devam ederken onu kesmeden ve sesini kısmadan, alt yazı ile sessiz yapıyor ya; bu naifliği ancak bir müzisyen düşünüp uygular..
    akustik evi, bir klasik olacak eminim..
  • (bkz: halil yücer)
  • sunucusu zafer yılmazdır.saint josephlisesi mezunudur.kendisiyle tatile gitmişliğim vardır.gençtir ama sanata pek düşkündür.tiyatro çalışmaları olmuştur.bu programda da kaliteli konuklar davet ederek ufkumuzu açmaktadır.çok şeyler bekleniyor bu programdan,beklentiye cevap verecek cinstendir kanımca.
  • yurtdışı versiyonu için

(bkz: live lounge) ingiltere
    (bkz: love lounge) abd