şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kadikoy rıhtımda yer alan bir makarnaci. makarna yerine mantı yedim küçük boy olmasına rağmen oldukça fazlaydı.
    bir sürü makarna çeşidi mevcut. herşeyden önemlisi personel fazlasıyla güler yüzlü ve kibar. elimde bulunan iki bavulu içeri girer girmez alıp masamın kenarına getirdiler, çıkarken merdivenden indirip yardımcı oldular. sırf bu kibar davranış için bile tercih edilir.
  • yıllardır önünden geçmeme rağmen arkadaşlarımın baskısına dayanamayıp dün denediğim kadıköy rıhtımda konumlanan makarna dükkanı.

öncelikle içeri girerken oldukça önyargılı girdiğimi belirtmeliyim. makarna seven biri değilim. buna rağmen çeşitleri görünce iştahım oldukça kabardı. porsiyonlar çok büyük. lezzet deseniz beni kısa sürede pişman etmeye yetti. deneyenleri ziyadesiyle tatmin edeceğini düşünüyorum. fiyatları da uygun. personeli güleryüzlü. daha ne olsun. :)

sonuç olarak mutlaka tavsiye ediyorum.
  • eskiden şifahane idi burası. öğrenci dostu fiyatlar vardı. hiç düşünmeden girip makarnamı afiyet ile yerdim. yıllar geçti iş güç sahibi olduk ve ismi değişen bu mekana tekrar girdim nostalji olsun diye. lezzeti bir makarna için güzel gerçekten. ama artık fiyatlar kesinlikle öğrenci dostu değil.