şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: o kapı açık olsa biri tecavüz etse niye açık denir)
    başlığındaki entryleri okuduktan sonra bu (bkz: aktroll)lerin isimlerini akgezen olarak güncellemesini düşündüm lakin bunlara akgezen demek akgezenlere hakaret...
    ayrıca troll bile olamazlar. insan eti yiyen yürüyen ölülerin isim bu (bkz: zombi)lere bu ak'lara (bkz: akzombi) demek daha doğru olmalı.

iktidarları sürsün diye masum çocukların ölümüne neden olan kilitli yangın merdivenini tecavüz edilme olasılığına bağlayan bu yaratığı insan diyenin taaa aq. bu insanımsı nurcan şahin alevli var ya bunlar yeni türkiye diye tutuyorlar ama bunların hüküm süreceği bir ülke olursa adı (bkz: yeni zombiya) olmalı.

bir kere olsun yanlışa yanlış deyin. erkek çocuklara tecevüz ediyorlar, kızlarla 12 yaşında evlenmeye çalışıyorlar. evleneme yasası geçmedi henüz, tecavüz de edilecek yerde değiller. (niye tecavüzden bahsediyorum çünkü akılları kasıklarında) kaçıp tecavüz edilmeleri yanarak ölmekten daha feci.. aslında feci olan bunların tecavüz edemeleri. burdan bu çıkıyor. iranda (bkz: ruhani)'nin 6 yaşındaki çocuklara birlikte olduğu söylentileri bakacak olursak bunların da (bkz: acem uşağı) taifesiyle pek farkları yok. hem (bkz: iran islam devrim)'ine giden yolda ilkin evlilik yaşını düşüren yasayla başlamışlar. taşlar nasılda yerine otuyor?

düşünsene fukara halk napsın çocuğu okursa kurtulurdiye düşünüyor ama köyde okulları kapattılar , taşımalı sisteme lise dahil de değil mecburen yurtlar ama malum bakanlık yurt açmıyor hatta kapatıyor . öyle ya (bkz: dindar nesil yetiştirmemiz lazım) cemaatlerinin yurtları var, devlet yurduna gerek yok.

taşımalı eğitimle okuduk. lisede devlet yurduna bile katlamadık arkadaşla köyden ilçeye yürüdük. cemaat yurdunda kalacaktık öss hazırlanırken. gittiğimiz yurtta baktık yerde halı var .dedim bu cami mi okul mu. kalmadık vesselâm.

cemaat yurtlarında olanlar belli. sanki kuşaktan kuşağa aktarılıyor. bugünün mazlumu yarının zalimi mi oluyor? bu konuya değinen (bkz: nihat genç)'in (bkz: köpekleşmenin tarihi) okunabilir.