şükela:  tümü | bugün
  • bebek'te lucca'ya çok yakın bir yerde muhafazakar çiftler için açılmış locaları filan olan mekan. mekanda alkol yok ama fransızların milli içkisi olan şampanyadan yapılmış nargile varmış. değişik.
  • bebek gibi bir yere göre sönük kalan nargileci, minik bir yer kapalı mekanda localar var falan ne denli havalandırma iyi de olsa insan bir saat oturunca hafiften bir baş ağrısı yaşıyor. taze meyveli nargileleri güzel, köz koyulan yer direkt meyve olarak geliyor orijinal olmuş. bir kere gidip denenir onun dışında daha fazla aramazsınız.
  • nargilesi gerçekten iyi fakat onun dışında bir espirisi yok. işte biraz içini lüks yapmışlar. bence denk gelirse bir kere gidilir türü mekanlardan. birde önerim bu mekana giden yokuşu çıkarken hemen solda bir otopark var. siz siz olun arabanızı oraya bırakmayın. yoksa bebek gibi bir semtte otopark mafyası arkadaşlarla tanışmanız kaçınılmaz oluyor.
  • mekân hakkında bir yerlerde ''nargileye ödenen ücretle bir nargile seti alıp, kalan parayla da köz getiren arkadaşın haftalık maaşını öderim.'' yazıldığını görmüş ve ''kaç paraymış ulan bi' nargile!?'' diye düşünüp, durmuştum. localı, mocalı bir yermiş, denemek istiyor deli gönül, lâkin ayak üstü zkilmek de pek hoş olmazdı.
  • plastik sandalyede oturup 40 lira verip derbi maçı seyredebilirsiniz. duyar duymaz kaçtım.
  • bunun trump cadde' de olanı gidilmemesi gereken bir yerdir.

saygısız çalışanlar ile gününüzü zehir edebilirler.

zaten genel olarak apaçilerin iş hayatındaki oranı artmış durumda. sinirlerinizin zıplamaması için tamamen saygısız apaçilerden oluşan bu mekandan uzak durmalısınız. rezalet başlıklarını sevmediğim için uzun uzun vaktimi harcamayacağım.

zaten nargile nedir, kahve için.
  • daha önce gittiğimiz trump avm'deki ücretsiz yeni türkü konserinde dükkanlarının önünde durduk diye bizden 20 lira istemişti bunlar vermeyince birden kurt sürüsü gibi 10 kişi oldular bizi döveceklerdi nerdeyse sonra güvenlik geldi bizi aşağı indirdi konu kapandı aklıma düştü bir bakayım dedim bir üstteki entry'de tylor anlatmış zaten mekanın ne derece rezil olduğunu nitekim şaşırmamıştır.
  • silahla taranmış nargile cafe.