şükela:  tümü | bugün
  • az önce üst katımıza misafirliğe gelen şahıs.
  • akp kadrolarından paralelcilerin tasfiye edilmesiyle boşalan "akp şakşakçılığı" alanını, cehalet ve rezil hitabetiyle doldurmaya and içmiş kişi. akp sözcüsü olarak televizyonlarda fink atmaya başlayan bu abimiz gösteriyor ki; darbecilerden kurtulduk, demokrasi tavan yaptı, ülke çok zenginleşti, imf ye borç veriyoruz, camiler ahır yapıldı söylemlerinden eski tadı alamayacağız. akplilerin "paralel lütfen eve dön çok pişmanım" dediğini şimdiden duyar gibiyim.
  • (bkz: andy warhol)

böyle bir çağrışımı yapmaz olaydım.
  • yeni iç güvenlik paketini savunmak için az önce "bu paket avrupa insan hakları evrensel beyannamesine aykırı değil!" diye bir cümle kurmuş hukukçupauyadw@2s#!!dfd!!

bkz'a tıklamayın, zira böyle bir beyanname yok!

---
    twitter profilinden: "adanalı, ankara'da avukatlık yapar. hukukçular birliği vakfı başkanı"
    ---

öhöhöhühaahaha! hahahaaha!!! ahahahaha!!! ühühühühüüüüü!!

(ağlıyorum)

-----
    ve video: http://m.tvarsivi.com/…turk-04-02-2015-772959y.html
  • vatandaşın da polise soruşturma "talimatı" verme yetkisi olduğunu iddia etti az önce cnn türk'te. ihbarla talimat arasındaki farkı bilmeyen avkat insanı .
  • gün itibariyle tarafsız bölge programında konuşmaya çabalayan, çabaladıkça başarısız olan, başarısız oldukça daha çok çabalamaya çalışan kimse. yirmi dakika sonra sonsuz döngüye girerse şaşırmam.

hitabet yeteneği ve yorumlama gücü "doğum tarihiniz ne? muş." seviyesiyle dirsek temasında belli ki...
    hayır asıl "alaaddincim sen televizyona çıksana ya, şahane olur" diyen adama, "olur valla çıkarırız" diyip onay veren programcıya yazıklar olsun, adam iki kelime söyleyeceğim, bir cümle kuracağım diye telef oldu, helaklıktan helaklık beğendi.
  • hazir secimler geliyorken herhalde bu sefer milletvekilligini hedefliyor ki televizyonlara cikip damarlari yirtilircasina hukumetin politikasini savunuyor diye dusundurten tip. bravo, yolu acik da hicbir sey sonsuza kadar surmuyor.

gunler sonra gelen edit: beklenen oldu ve kendisi milletvekili aday adayi olmus. hadi iyisin yeni turkiye, yine sanslisin, buyuk hukukcular var bunyende.

https://tr-tr.facebook.com/…addin-varol/49870788946
  • az önce cnnturk de iç güvenlik paketinin tartışıldığı programda almanya dan daha demokratik bir ülke olduğumuzu söylemiş kişi. söyleyeceklerim bu kadar hakim bey.
  • rengi kacmis kisi. bildigin bembeyaz oldu kocasakal karsisinda.
  • "anaaağm" dercesine bakıyor şu an ümit kocasakal'a..
    resmen süt dökmüş kedi gibi..
    ahmet hakan bile "ya tamam da ben bile okudum bunları öyle değil" diye adama yüklendi..

yazık lan kimin yandaşıysa..